Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Avast azt jelzi, hogy...

Az Avast azt jelzi, hogy win32 malware-gen nevű vírus van (volt) a gépemen, lehetságes, vagy inkább csak vakrisztás?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem egy Rcon Blocker nevű programot, amit egy hacker készített, de az Avast win32 malware-gen-el riasztott, de inkább kikapcsoltam. Mióta kikapcsoltam újra feltettem a programot és azóta mindig leáll az svchost.exe , ekkor ha rámegyek, hogy a "program bezárása", akkor jön a kék halál, de ha rámegyek, hogy próbálja kijavítani a programot (ami nem sikerüla rendszernek), akkor tovább lehet géepzni, de kikapcsolásnál lesz kék halál.

Lehetséges, hogy tényleg vírusos a fájl?

Mióta fent van az Rcon Blocker, néha pát tized másodperszre feketén megvillan a képernyő játék közben.


Egyébként ha vírusos mit csinálha ez a win32 malware-gen vírus?


UI: Egyébként a program-e kis mellékhatástól eltekintve megfelelően működött, majd bezártam, de a feladatkezelőben láttam, hogy 4 db is fut belőle. :/


2013. júl. 19. 09:42
 1/7 levis56 ***** válasza:
Miért nem indítod el a vírusirtódat hogy semlegesítse?
2013. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor a program is működésképtelenné válik. :D
2013. júl. 19. 14:13
 3/7 levis56 ***** válasza:
Ha vírusos úgy sem tudod használni,csinálj vírusirtást mert az egész gépedet megfertőzheti,töröld le a programot és próbáld meg másik oldalról letölteni.
2013. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De maga a program készítője rakta fel vírusosan a programot. :/

(Amúgy ez a program leblokkolja a játék (pl. COD1-4) szerverek adminprogramját, így nem tudják kidobni a szerverről a nem kívánatos embereket).

2013. júl. 19. 14:37
 5/7 levis56 ***** válasza:
Döntsd el,hogy jól működő gépet akarsz vagy kínlódsz vele,van ezer más játék,vagy torrentez.
2013. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább letöröltem. :D
2013. júl. 19. 14:48
 7/7 WYSITAS válasza:
attól függ nézdmeg hanyas szintű ha egyes akkor igaz hogy hacker program mert te hackelsz vele de ha kettes nézd meg hogy mien problémákat tesz ha hármas töröld ha akarod még a géped
2018. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!