Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusírtó?...

Melyik a legjobb vírusírtó? És melyik a legjobb tűzfal?

Figyelt kérdés
Sokat próbáltam már pl.: Avast! NOD32 Zone alarm AVG aztán még ott van a Panda és ott a norton ,egyedül a NOD vált be de az sem nagyon mert kételkedem a tűzfalában. Mondjatok olyan tűzfalas vírusirtót ami nagyon hatékony.
2009. aug. 5. 12:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%

Nod32 v4 a legjobb vírus írtó.

Éegjobb tűzfal pedig a COMODO vagy Agnitum..:)

2009. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tűzfalnak Agnitum Outpost. A Nod32 viszont már inkább csak név, mint teljesítmény :S
2009. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
linux a legjobb vírusirtó nincs rá vírus
2009. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vírusirtónál relatív hogy melyik a legjobb, én kaspersky-t használok, de a tűzfalnál az outpost egyértelműen.
2009. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Jah és a nod32 tűzfala egy nagy nulla


Csak hogy nem a levegőbe beszélek: [link]

2009. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nod-tól vírusos lett a gépem.Annak csak a neve nagy,de amit kellene csinálnia azt nem teszi...Vissza raktam az Avas-ot.2 éve azt használom és sohasem volt vírusom.

Mellé Spybot-ot ajánlom kémprogram keresőnek..Tűzfalnak pedig Zone Alarm. Jók!

2009. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
EZ: [link] 30 napos próbaverzió kulccsal, aztán meg kell venni. Kaspersky Internet Security 2009. Tűzfal, virus és kémprogram irtó egyben.
2009. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írja itt mindenki melyik szerinte a legjobb vírusirtó amikor mindenkinek más válik be. Próbáld ki a kaspersky internet security-t vagy az eset smart security-t ezekben van kémprogram irtó és tűzfal is. Én is sokat próbálgattam volt az én gépemen nod32,ess,kis,kav,avg,panda de nekem akkor is a favourit az avast marad =)
2009. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat valószínű hogy ezt fogom használni:

Outpost firewall Avast! és egy kémprogramírtót

arra pedig irjatok nekem thx (kémprogiírtót)

2009. aug. 6. 11:41
 10/14 A kérdező kommentje:

És azt aki ezt a választ adta:


"Ja és a NOD túzfala egy nagy nulla

És nem csak a levegőbe beszélek (link)" nem tartom korrektnek mivel az oldal amit adtál az számomra használhatatlan mivel nem vagy perfect angol csak easy ezért kérem fordítsa le nekem ez alá

|

ˇ

2009. aug. 6. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!