Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet kilépni my zamana...

Hogy lehet kilépni my zamana indiai marhaságból amibe belekeveredtem? A JÓ ISTEN ÓVJON TŐLE BENNETEKET!

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozol vele többet. Ezt a módszert próbáltad már?
2012. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az e-mail címet elég egyszer megszerezniük, onnantól csesztetnek téged is meg az ismerőseidet is a nevedben.
2012. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

My Zamana: az "én háremem", ha lefordítjuk, egyébként egy gagyi indiai szexpartner kereső vacak, amelyik spamokat küldözget mindenkinek.

Állítsd be rá a postafiókodban a spamszűrőt és cseréld le a jelszót.

2012. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HÁHÁHÁHÁ :DDDDD xD
2012. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
My: az enyém, Zamana (helyesen zemana) a hárem indiai neve. Ez nem hülyeség, ez a valóság. Én is kaptam ilyen meghívót egy ismerőstől, bűnronda nők voltak rajta. De volt már itt Twoo meghívónak álcázott spam is, ahol SULTAN keresett szexpartnert. Belgiumból.
2012. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ha szultán lennék, akkor már orosz csajokat hívnék. Vagy Palvin Barbarát :DD xd
2012. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ki?
2012. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 spammer-ember válasza:
Tessék: [link]
2012. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!