Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért írja ki ezt a számítógép...

Miért írja ki ezt a számítógépem? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Mindig mikor elindítom az Üdvözlünk felett megjelenik egy kis ablak amiben ezt írja ki:Ez a példány nem felelt meg az érvényesítési eljáráson.Keresse az eredeti Microsoft szoftvert.ÉS utána ott van hogy megoldás most és megoldás később,mindig a későbbre megyek rá.Majd a képernyőm jobb alsó sarkában olyan üzenet van hogy :Előfordulhat hogy szoftverhamisítás áldozatává vált.Nem merek rámenni,mert félek hogy minden letörlődik a számítógépemről vagy valami.Ezek mit jelentenek? miért vannak ott?
2012. jan. 15. 09:45
1 2
 1/14 tudatlan :) válasza:

Nem eredeti a Windows-od!

Szerintem

DE!

(talán tévedek)

2012. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem eredeti a Windowsod, tessék venni egyet, ha már nem törted fel rendesen.
2012. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem eredeti. Semmi nem fog letörlődni a gépedről, de egyre jobban fog bosszantani a windowsod, lelassul, és sűrűn fogja feldobálni a figyelmeztetést. Gyakorlatilag lehetetlenné teszi a használatát.


A saját dolgaidat ügye külön partíción tartod?!

2012. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
TPB-n keress valami normálisabb automatikusan aktiválódó verziót
2012. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csacsi2 ***** válasza:

Kapcsold ki a windows -ban (xp ezt nem írtad)az automatikus frissítéseket (alap egy kalóz kiadásnál)

Sajátgép,- jobb gomb- tulajdonságok- automatikus frissitések- /automatikus frissítés kikapcs.

Valamelyik frissítéssel letöltötted az ellenörzést is!

Keress rá a frissítésekre hogy tudd melyik az KB155 valami és uninstalláld.

futtatásba írd be regedit és keresd meg a követzkező kulcsot.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

"RegDone" értékét állítsd ár 1-re.

Ha nincs hozd létre (bináris érték)


Ez aktivált állapotba hozza amenyiben nem telepített már fel valamilyen frissítést.


Amennyiben problémát okoz neked javaslom én is amit az előttem szóló írt, szedj le egy eleve törtet.

2012. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 csacsi2 ***** válasza:

Közben rákerestem mi is az pontosan :WGA Notifications -a neve.

Itt írnak az uninstallálásáról:

[link]

2012. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
NEm törtem fel semmit .Mielőtt ez jött volna,a gépünk volt vírus,az a Trójai,és elvittük szerelőhöz aki tett bele új alaplapot,aztan 2 és fél hétig ez nem volt és aztán kezdett ez kijönni.Hogy tuntethetem el onnan azokat? :(
2012. jan. 15. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Kezd zavarossá válni a kérdésed.

Eredeti Windowsod volt korábban? A vírusod hardverhibát okozott?

A jelenség egyértelműen nem aktivált Windowsra utal. Ha vásároltad, akkor tessék aktiválni. Ha nem, követni az itteni tanácsokat.

Ennek nincs köze vírushoz.

2012. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem,mikor ezek elkezdtek kijönni,már nem volt vírusos.

Akkor most az rontott el valamit aki beletette az új alaplapot?

Kéne szólnom a szüleimnek? :S

2012. jan. 15. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, az gond, hogy nem ment át az EREDETI WINDOWS, VALÓDI ELŐNY (WGA) teszten az operációs rendszer. Vagyis tört, méghozzá rosszul tört.

Ezzel leszedheted a WGA-t, de kapcsold ki a Windows Automatikus frissitését. Internet Explorer Windows Update-vel tudsz leszedni frissitést, de ezt a WGA-t soha ne jelöld be.

[link]

2012. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!