Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Ubisoftnak vannak magyar...

Az Ubisoftnak vannak magyar kollégái?

Figyelt kérdés
Keresgeltem de nem találtam egy magyar számot és emailt sem. Ellopták azt az accountomat amit 4 éve kezdtem és költöttem is rá rendesen. Most mit tegyek? Már írtam a supportnak 2 napja de se kép se hang:C volt olyan telefonszám ami nem magyar volt azt ha felhívom lesznek költségei?
ápr. 17. 18:51
 1/5 scamdemic ***** válasza:
100%
Egy külföldi számnak nyilván lesznek költségei, és valószínűleg nem árt hozzá angolul tudni. Én az írásbeli kommunikációnál maradnék. Beletelhet pár napba, mire válaszolnak.
ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mert már hétfőn írtam nekik először és sekép sehang.
ápr. 19. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi újság, írtak már?

Nekem a magyarorszag-hu-tól 10 nap után jött válasz egy weboldalas üzenetemre, megkértek, hogy küldjem el egészben (mivel az 1500-as karakterlimit miatt csak két részletben tudtam elküldeni). Aztán 11 nappal később(!) jött egy email, hogy rögzítették a problémát a rendszerben. Írtam pár fejlesztési javaslatot, meg arról, hogy mi változott negatív irányban a március végi változtatással.

Amúgy az Ubisoftnak is írtam már. Vettem egy Heroes 6-ot, és nem ment/megy Windows 7 alatt az Ubisoft Player. Erre olyan válasz jött, hogy teljesen félreértették a kérdésemet (lehet, hogy szándékosan?), amivel semmire nem mentem. Azóta a Redditen utánaolvastam, és meg tudtam oldani, úgyhogy hagytam is. Írták, hogy ha 48 órán belül nem válaszolok, akkor megoldottnak tekintik a problémát...

tegnap 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem jött semmi azóta:(

Lehet azért mert megváltozott az email amin csináltam az accountot így gondolom arra küldik a cuccokat.

Szerintem elbúcsúzhatok attól az accounttol pedig ps4 -en készítettem tudnám bizonyítani a fizetésekkel meg mindennel de így mindegy:C.

tegnap 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen, az valószínű, hogy az eredeti mailcímre megy az üzenet, ami rögzítve van a rendszerükben.
ma 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!