Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi tegyek ha szerintem az...

Mi tegyek ha szerintem az interneten zaklattam?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok most félek a börtöntől
2022. márc. 20. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit tettél pontosabban?
2022. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tanulj az esetből, hogy többet nem csinálsz ilyet. Aki fel akar jelenteni az feljelent, és nem csak a szája jár vagy fenyegetőzik vele.

Előzmény (?):

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

2022. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cuki, amikor valaki játssza a nagylegényt, aztán amikor meg vállalnia kell az egyébként törvénybe ütköző cselekedetéért a felelősséget, akkor meg sírdogál, hogy mi lesz...

Amikor másokat lehülyéztél, akkor nem voltál rosszul?

2022. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kedves, itt válaszolok az üzenetedre.

Az, hogy abban te engem "hulye p!csa" jelzővel illettél, becsületsértésnek minősül, amiért simán feljelenthetnélek. Nem foglak, mert semmi kedvem bíróságra járni, és egy névtelen beszólogató egyszerűen nem éri el az ingerküszöböt, de azért vegyél csak vissza abból a hatalmas nagy arcodból!

Azt írod, hogy ők zaklattak téged. Nem tudom megcáfolni. De a stílusod és a mentalitásod alapján én azlrt úgy sejtem, hogy nem az a fajta ember vagy, akinek kétszer kellene szólni a balhéért.

Amint azt a másik kérdésnél leírtuk, ha valami sérelem ért, arra nem az a megoldás, hogy te bűncselekményt követsz el. Ha szerinted nem éri meg miattuk bíróságra járni, akkor ne lovagolj az ügyön. Ha meg nem tudod ignorálni, akkor viszont nagyon is érdemes megtenni a jogi lépéseket.


Mellesleg: 5 sorban 14 helyesírási és/vagy nyelvhelyességi hiba komoly teljesítmény.

Egy jótanács: javulj meg! És koncentrálj a tanulmányaidra! Egy rossz tanuló, balhés gyerekként nem vár rád fényes jövő, akkor sem, ha most hű, de félelmetes módon lehülyéztél pár iskolatársat. Most alapozod meg a jövődet. 30 évesen már késő lesz siránkozni az elszúrt jövődért. Azt most alapozod meg gyerekként. Egyelőre képtelen vagy pár szónál többet helyesen leírni. Milyen jövőre számítasz így? Nincs még késő, de ahhoz nagyon komolyan el kell kezdened fejleszteni magad.

2022. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az, hogy abban te engem "hulye p!csa" jelzővel illettél"

Mindenkinek ugyanazt küldi el, úgyhogy ismerem a szöveget, de szerintem rosszul értelmezed amit ír. Tény, hogy nem könnyű, mert csapong és rossz a helyesírása és nem szövegközpontozza, de a mondanivalója az lehet, hogy:


"Mi számít zaklatásnak? Az az, hogy mindenkit leszarsz és egy hülye p!csa vagy?" - mintha ok-okozati magyarázat lenne, hogy az zaklatásnak számít-e ha úgy viselkedik.

2022. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#6: Köszönöm, hogy kijavítottál, tényleg nem könnyű szöveg. :D

A mondandóm többi részét viszont ugyanúgy fenntartom.

Ilyen esetben szólni kellene valaki illetékesnek, már csak azért is, mert a "bosszúval" általában mindig a kevésbé vétkes ember üti meg jobban a bokáját.

Ha pedig a lejtőn egyszer elindult az ember, akkor neház megállni.

2022. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hulye p!csa jelző nem rátok szólt hanem az illetőnek akinek irtam egy kamu facebook profilrol
2022. márc. 20. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... most még nem késő tisztázni a dolgokat. Elmondod egy felelős felnőttnek, hogy mi történt, és a továbbiakban hagyj fel az ilyen magánakciókkal!
2022. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!