Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet egy mappát titkosít...

Hogy lehet egy mappát titkosítani?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnák egy mappát megcsinálni úgy hogy más ne lássa vagy ne férjen hozzá?

De csak egy rendszergazda fiók van és azon belül más ne férjen hozzá


2010. aug. 2. 16:33
 1/6 anonim válasza:
írok de mert én is kiváncsi vagyok rá
2010. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
rejtsd le. Nem látják-Nem tudják-Nem keresik. ;)
2010. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Xp pro: mappa beállításainál lehet. vagy külső titkosító programmal, én Ashampoo Magic Securityt használok.
2010. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Programmal..

Vagy egyszerűbb ha rákattintasz a mappára jobb egérgombbal, alul Tulajdonságok, és ott lesz hogy Rejtett, azt ki kel pipálni.:)

2010. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mappa elrejtése xart sem ér, mert pl. Total Commander alatt simán látod, meg Wi nalatt is, ha kipipálod a rejtett meg rendszerfájlok mutatását.


A Folderlock nagyon megbízható progi, én is használtam. Akár pendrive-on is tud mappát titkosítani, azt viszont tényleg csak jelszóval lehet egyáltalán látni vagy megnyitni.

2010. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!