Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van itt olyan aki végig nézte...

Van itt olyan aki végig nézte a forma1-es osztrák nagydíj közvetítését?

Figyelt kérdés

Az F1 sms kvízjátékot ki nyerte, tudja valaki?

Nem tudtam megnézni a futamot, de játszottam, és nem tudom ki nyerte.


2017. júl. 9. 17:35
 1/1 anonim válasza:

Nyilván amiatt érdekel, hogy te nyertél-e?


Nem te nyertél.


Érvényesen tippelni a verseny rajtja utáni egy óra elteltéig lehet. Ezután sorsolnak. A kisorsoltat felhívják azon a számon, amelyről a tippet küldte. Ekkor tudják meg az adatait (például név, cím, amit kiírnak; de több adat is kell). A játék szabályzata szerint, például, meg kell tudnia mondani azt is, hogy mikor küldte a tippelő SMS-t. Ha sikeres az azonosítás, akkor a közvetítés vége felé kiírják a nevét és a települést, ahol lakik.


Nos, ha te nyertél volna, akkor megtapasztaltad volna a fentieket. Mivel nem történt veled ilyen, nem te nyertél.


Nem tudom hogyan állsz, de az évvégi fődíjra még lehet esélyed. Mert „Azon résztvevők között, akik ugyanazon telefonszámról csak és kizárólag helyes választ küldtek be a játék kérdéseire SMS-ben a megadott határidőn belül, és minden egyes Forma 1 kvíz játékban (hétről-hétre) részt vettek, a játék érvényességének időtartama végén – az utolsó futam alkalmával – a TNM kisorsolja a főnyereményt.”

2017. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!