Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Véleményetek szerint Lewis...

Véleményetek szerint Lewis Hamilton visszavonulhat?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint Lewis Hamilton visszavonulhat az idei szezon után?

2021. dec. 21. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:

"Annyira szánalmas, hogy a Hamilton fanok sosem képesek elismerni, ha elverik a kedvencüket."


Ki a Hamilton fan?

2021. dec. 31. 19:15
 42/72 qkker1 ***** válasza:
82%

"Ki a Hamilton fan?"

Te, mert mi a francért sztárolnád különben?

2021. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:

Független vagyok, nem vagyok senkinek sem a "fanja".


Nem sztárolom, objektíven megállapítom, hogy Hamilton generációs zseni. Biztosan véletlenül lehet az, hogy akik már régóta benne vannak a Forma-1 világában és értenek is hozzá, Hamilton-t minimum minden idők egyik legjobbjának tartják

2021. dec. 31. 19:19
 44/72 A kérdező kommentje:

"Ha az autója alapból jobb, mint a többi csapaté, akkor de."


Áruld már el, hogyan lehet valaki bajnok nem a legjobb autóval? :D Üljön be Hamilton az AlphaTauriba és nyerjen azzal vb-t? :D


Egy gyengébb autóval max. megközelíteni lehet a másikat, főleg akkor, ha egy top-pilóta ül a másik csapatnál ;)

2021. dec. 31. 19:24
 45/72 anonim ***** válasza:
82%

#38


Több különböző ember írosgat itt, ezt nem én írtam.


Te vagy a Hamilton fan, miért nem mered felvállalni?

2021. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
73%

#44


Látszik mennyire vagy képben. Összeségében a Red Bull gyengébb volt idén, viszont Max erején felül teljesített, nagyon kevesett hibázott, és amikor épp a Red Bull volt jobb formában, akkor is kihozta belőle a maximumot. Így lehet valaki bajnok egy gyengébb autóval.

2021. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:

"Több különböző ember írosgat itt, ezt nem én írtam."


Akkor minek írod le, hogy nem említettél olyat, hogy Russell először vezetettet Mercit? Mert elvileg nem neked írtam a választ :).


"Te vagy a Hamilton fan, miért nem mered felvállalni?"


Senkinek nem vagyok a nagy fanja, én magát a Forma-1-et imádom, nem csak 1 pilótát. Például Alonsót is ugyanígy "védeném", ha róla írnának hasonló kommenteket. Ugyanez igaz Vettelre: régebben sokan vádolták azzal, hogy csakis az autó miatt nyer. Mellette is kiálltam.

2021. dec. 31. 19:46
 48/72 A kérdező kommentje:

"Látszik mennyire vagy képben. Összeségében a Red Bull gyengébb volt idén, viszont Max erején felül teljesített, nagyon kevesett hibázott, és amikor épp a Red Bull volt jobb formában, akkor is kihozta belőle a maximumot. Így lehet valaki bajnok egy gyengébb autóval."


Nem volt se gyengébb, se gyorsabb autó. A személyeskedést jó lenne elkerülni. Mi az, hogy "Látszik mennyire vagy képben.? Nem vagyok képben, ha megállapítom, hogy összességében egy szinten volt mindkettő autó? Egyes pályákon a Red Bull (pl. Ausztria) volt a jobb, máshol pedig a Mercedes (Portugália).

2021. dec. 31. 19:48
 49/72 anonim ***** válasza:
78%

#40


Ja, ha így nézzük, akkor Hamilton jópár potya címet kapott. 2008-ban, mikor Glock rossz gumit választott Brazíliában, 2018-ban mikor Vettel kicsúszott Németben, 2017-ben mikor szintén Vettel rontotta el a rajtott Szingapúrban, 2014-ben mikor Rosberg kiesett Silvertstone-ban, Olaszországban és a záró futamon is gondjai voltak.


De ha csak a 2016-os szezont nézzük mi lett volna, ha Rosbergnek nincs motor gondja Silvertstone-ban vagy fék problémája Monacóban? Vagy mi lett volna, ha Hamilton tud normálisan rajtolni? Vagy ha Spa-ban nincs biztonsági autó?

2021. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:

Vegyük akkor végig 2007-től a Forma-1-es szezonokat. Ki lett a világbajnok, melyik autóval.


2007: McLaren és a Ferrari hasonló szinten volt, bizonyos pályákon előrébb volt a McLaren. Talán ők voltak a jobbak, csapaton belül azonban nem volt nagy béke, ami hátráltatta őket, illetve a spygate is betett nekik. Riakkönen megnyerte az évet.


2008: Nagyjából egy szinten volt a McLaren és a Ferrari: szoros szezonban Hamilton nyert.


2009: Button a világbajnok. A BrawnGP nagyon erős volt. A szezon második felében kezdett feljönni a Red Bull, esélyük viszont már nem volt.



2010: Nagyon kiélezett év. Picivel a Red Bull volt a legjobb autó, Vettel nyerte az évadot.


2011: Red Bull űrautó, Vettel másodjára nyer vb-t.


2012: Több csapat volt esélyes a gőyzelemre, összességében a Red Bull volt a legjobb. A McLaren gyors volt, a megbízhatósága azonban hagyott némi kívánnivalót maga után. Vettel háromszoros bajnok.


2013: Red Bull a legjobb, főleg a szezon második felétől kezdődően. Vettel megnyeri negyedik címét.


2014: Merci a leggyorsabb, egyértelműen. Hamilton a bajnok.


2015: szintén.


2016: Rosberg a világbajnok, a Mercedes a legjobb.


2017: A Ferrari és a Merci nagyon közel volt egymáshoz, a vége felé azonban egyértelműen a Mercinek és Hamiltonnak jött ki a lépés. Hamilton megnyeri 4. világbajnokságát, nagyon jó teljesítménnyel.


2018: A Ferrari az év elején jobb volt, a Mercedes azonban jól felfejlesztette magát a végére és Hamilton is brutálisan jó formában volt. Hamilton ötszörös bajnok.


2019: Merci a legjobb, Hamilton nyer. Hatodszorra.


2020: A Merci dominál, Hamilton megnyeri a 7. vb-jét.


2021: Nagyjából fej-fej mellett, Verstappen egy drámai szezon után győz.


Az lesz a világbajnok, akinek a legjobb autója van, vagy fej-fej mellett eldől, hogy ki tud jobban teljesíteni.

2021. dec. 31. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!