Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a jobb pilóta? Grossjean,...

Ki a jobb pilóta? Grossjean, Albon, Kyvat vagy Magnussen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Kvjat. Bár az első RB próbálkozása neki sem jött be, de ő nem omlott úgy össze, mint Albon vagy Gasly. Erőssége, hogy nagyon stabil pilóta. Nagyon összeszedett, intelligens, részletekre odafigyelő. Nehéz megmondani mi hiányzik belőle... reakcióidő és a maximalizmus talán. Ezek nélkül pedig nem lehet nagyot alkotni, csak ezeket a középszerű stabil szürke semmilyen eredményeket.


Albonnál nagyon szomorú vagyok, hogy egész évben egy jó futamot nem tudott csinálni. Nagyon ritkán tudta hozni a minimumot... egy dobogó, meg a szezonzáró ami elfogadható. Nagyon úgy tűnik, hogy csak thai származása miatt lehetett ott eddig, különben rég kirakták volna (aki nem tudná, a red bull eredetileg egy thai energiaital, ami az osztrák marketingzseni Mateschitz által lett világmárka... thaiföldi nyaraláson ismerte meg az italt, és ott hozta össze az üzletet a thai gyártóval. A red bull azóta is félig thai kézben van, tehát nagy érdek volt egy thai versenyző szerepeltetése... Már amennyire Albon thai, hiszen alig járt ott.)


A Haasos duó meg érthetetlen, hogy miért volt ilyen sokáig itt az F1-ben. Magnussennek az az egyetlen mclarenes dobogója van, amit mákkal húzott be egy szezonnyitón. Ennyi a karrierje. Fizetős pilóta volt, mögötte dánia gazdaságával. Talán még maga is elismeri, hogy gyenge volt.

Grosjean... neki azért voltak jó pillanatai. Nagy ritkán össze tudott rakni egy-egy csodakört. De ez versenyeken nem elég. Nagyon hullámzó teljesítmény jellemezte mindig. Nem lehetett rá számítani. A legrosszabbak pedig a hullámvölgyek... Annyi, de annyi veszélyes, buta manővere volt. Nagyon nem az F1-be való. Valami GT-be középmezőnyben bohóckodjon az ilyen!

2020. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kvyat messze a legjobb közülük, Albon pedig a leggyengébb, vagy Grosjean, ki nem állhattam, voltak jó körei az igaz, de amúgy nem sokat tud felmutatni, csak a törés zúzást, Magnussen nagy kérdés, mondjuk jobb volt egész tavalyi évben, viszont Grosjean egyel több pontot hozott, én attól függetlenül Magnussent Gro elé raknám, ha valamelyik közül kellene választanom, akkor Mag lenne, Gro megbízhatatlan volt, sok anyagi kárral stb.


Viszont Kvyat nagyon stabil pilóta volt, én nem cseréltem volna le Tsunodara, vártam volna egy évet még. Kapásból tudok mondani 3 nála rosszabb pilótát a mezőnyből, akik nem újoncok és már legalább két éve a mezőny tagjai. Aztán lehet még további 3at is a kiöregedők közül, de az kérdőjel még. Újoncokkal még várnék pár futamot, Tsunoda pl. nem megy rosszul, Schumi is elég összeszedetten megy, kevés hibával, szóval Kvyat ebből a 4bol az első nálam.

2021. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kvjat
2021. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!