Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Természetes tesztó fokozó...

Természetes tesztó fokozó mellé ösztrogén blokkoló?

Figyelt kérdés
rendeltem egy doboz natadrolt, csak úgy kipróbálni, és sok helyen irják hogy közbe mehet ösztrogén blockkoló utána meg pct. erről vélemény?

2015. aug. 25. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A természetes tesztó "fokozó" = ösztrogén blokkoló... Nincs olyan legális anyag, amivel a tesztoszteron termelésedet befolyásolni tudod.. A tesztó fokozók gátolják az ösztrogént, így a tesztoszteron ösztrogénhez viszonyított arányát fokozza csak.
2015. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Verd ki és idd meg. XD

Vagy egyél bikaherét. :)

2015. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 Nem is biztos, hogy emelkedik a tesztoszteron aránya, inkább tesztoszteron optimalizáló.

Minek kéne levezetés meg ösztrogén blokkoló, ez nem szteroid, sőt még csak nem is prohormon.

2015. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi a segitséget, szoval akkor egy doboz brutal anadrol-t se nyomjak be utána? még gyakorin olvastam egyszer, hogy az úgy jó...
2015. aug. 26. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tesztó fokozó kiegnek kb megegyezik a hatása azzal, mintha az étrendedbe beiktatnál napi 200-250gramm káposztafélét.
2015. aug. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!