Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen szemetek vele?

Miért ilyen szemetek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác konditeremben oda kb. úgy 2 hónapja jár eléggé kegyetlenül bánnak vele le k.... anyázzák akkor valami olyasmit hallottam hogy olyat mondtak hogy ne vagánykodjál

mert bele nyomok egy tárcsát a szádba.A srácról tudni kell hogy kicsit ó divatú cucokba edz, fehér börű,alacsony van rajta egy kicsi súly felesleges nem túl erős.

De csak azok kötnek bele akik néznek ki valahogy pedig a srác nem csinált semmit.Azt mondják nem beszélget senkivel

nem szól vissza csak edzeni jár.Kétlem hogy lennének ismerősei

a teremben.Szegényt megsajnáltam én már régóta oda járok,

és ahogy látom becsületesen csinálja a gyakorlatokat egy kicsit meg is erőlteti magát.Szóval ilyen téren nincs rá panasz.Akkor meg miért kell folyton piszkálni megalázni nevetségessé tenni.Én is nézzek ki valahogy de még se csesztettek senkit.Azt mondják ismeri gépeket is betudja magánnak állítani akkor miért? Látszik hogy egy kicsi tapasztalata tehát járt már koditerembe.Talán annyi látszik hogy szegény nincs pénze

de lelkes szinte mindennap oda jár.Nem merek a védelmére kelni, mert volt olyan aki megpróbálta,de befenyítették.

Ilyenkor mi a teendő? Még valami általában edzés közben csesztetik szerintem próbálják elterelni a figyelmét,az öltözőbe sokszor össze futunk rászoktam köszöni,rendes srácnak tűnik.Nem egy bunkó.


2014. okt. 30. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, de ilyet még sosem láttam, pedig rengeteg teremben edzettem már.
2014. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, ha pedig lenne akkor a tulaj kidobná őket.
2014. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy így leírtad ilyen tuti nincsen. A srác már rég másik terembe járna edzeni...
2014. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen iskolában lehet,mert onnan nem olyan könnyű elmenekülni.De ahova önszántából megy az ember ott ezt nem tűri el.Hanem megy máshova edzeni.
2014. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 A kérdező kommentje:
Pedig higgyétek el hogy ez így igaz.A tulaj pedig ha bejön persze mindenki vissza fogja magát.Egyébként is ritkán jár be.
2014. okt. 30. 19:06
 6/134 anonim ***** válasza:
100%
De a gyerek miért tűri ezt? Nincs másik terem?
2014. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ez valami alvilági terem lehet.Tele börtöntöltelékekkel.
2014. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom egy falusi minimalterem lehet, ahol nincs bérlet csak napijegy. Menjünk le, és tegyünk rendet :D
2014. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/134 A kérdező kommentje:

Alviláginak nem mondanám, van egy pár. De más ember is jött más új ember is jött már be ebbe konditerembe és még se bántották.Azt meg nem tudom hogy miért nem megy máshová, amikor

beszólnak általában mindig háttal van.Csinálja a gyakorlatokat közben alázzák ahogy én megfigyeltem.

Ő meg még csak rájuk sem nézet.

2014. okt. 30. 19:19
 10/134 A kérdező kommentje:
Nem minimál terem ez kérlek szépen egy sima norma városi terem.
2014. okt. 30. 19:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!