Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szert/szereket szedjek?

Ferenc Jones Kiss kérdése:

Milyen szert/szereket szedjek?

Figyelt kérdés

Jovohonapban leszek 16 eves

-167cm

-68kilo

37,5os kar

102,5 os mell

73cm derék... Száraz izmot szeretnék , mit vagy miket szedjek? Igy is szálkás vagyok (hamar fejlodok) 1es fel honapja 34-35os karom volt . Most pedig 37,5 os lett. En ugy gondolom h egy power protein es edzes utan carbox, meg ezek melle egy creatin foszfat, de nem vagyok benne biztos , ezert kerdezem meg itt :)


2014. máj. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereket ? Hát attól függ, van a Duck, stb.. De a szüleim szokták ezeket a szereket használni, szóval nemtudom.
2014. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elelmiszereket szedj. A napi osszes tapanyag-bevitel szamit, nem csak a tapkieg. Naturalban nem lesz szaraz izomtomegnovekedes, jon zsir is. De azt majd leadod szalkasitaskor. Multivitamin az kellene es edzes utanra protein es gyors ch sem art. De nem ez a lenyeg, hanem a kiszamolt etrend.
2014. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem :) szoval akkor azt mondod .hogy nagy reszben inkabb az etrend szamit.. Ha az rendben van, akkor en is ? :D
2014. máj. 15. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem részben, hanem egészében.:-) a tapkieg is az étrend része, az sem csodaszer, csak kaja.
2014. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eeertem :) koszonom
2014. máj. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!