Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bodybuildingboltban eredeti...

Bodybuildingboltban eredeti taplálekkiegeszitoket arulnak?

Figyelt kérdés

Elsonek is ,ekezet hianya miatt elnezest.


Masodszor: azt tapasztaltam hogy a Biotech Super fat burner-je kb 2x akkora dobozban van mint a Biotech boltban.. ezert fogalmazodott meg bennem a kerdes...


2014. máj. 14. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

állítólag lengyel import termékek, és ki tudja miért olcsók, ennyire.

meg hogy néha nem stimmel a csomagolás.

elképzelhető, hogy ott csomagolják máshogy és úgy kerül már az országba, vagy átcsomagolják, mert a szavatossági idővel van egy kis bibi, és ugye az új csomagolásban már nem fog feltűnni.

2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Arnold S. válasza:
Én törzsvásárló vagyok a Bodybuildingboltban. Ezelőtt máshol vettem a dolgokat, van összehasonlítási alapom. 100% ugyanazt a terméket kapom, olcsóbban. A csomagolás a Biotech-nél változik időről időre és valószínű, hogy az egyik a régebbi a másik az újabb kiadás volt. Az is elképzelhető, hogy több kapszulát tartalmazott és ezért volt nagyobb. Minden termék 100% eredeti ezt már több ezer ember tanusíthatja.
2014. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!