Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját edzésterv?

Saját edzésterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves, 8. osztályos vagyok, és jövőre megyek középiskolába, kollégiumba. ÉS hát, 44kG, 155cm-körüli vagyok, és meg szeretnék erősödni, hogy azért meg tudjam védeni magam koliban, ha belém kötnek. Olvasgattam a fegyencedzés c. könyvet, és összeraktam egy edzéstervet, amit naponta csinálnék. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy szerintetek milyen? szóval itt is van:

fekvőtámasz falnál 3x25

Fekvőtámasz előredőlve 3x25

Rendes fekvőtámasz 3x10

fekvőtámasz szűk kéztartással 3x5

teljes guggolás 3x15

húzóckodás 3x5

hajlított lábemelés fekvésben 3x10

Remélem válaszoltok! Előre is köszönöm!


2014. jan. 17. 20:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és 1 évet thai boxoltam, 1 évet bírkóztam.
2014. jan. 17. 20:31
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy, tudnátok esetleg írni egy edzéstervet nekem?és akkor elég lenne 3-4 napra hetente..
2014. jan. 17. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
326-327. oldalra lapozz oda gyermekem!
2014. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Várjál akkor idézem a könyv íróját! "ez egy okos kis program, amit azoknak javasolok, akik már legalább NÉHÁNY HÓNAPJA EDZENEK A FEGYENCEDZÉS SZERINT. Remélem kielégítő válasz volt. TOvábbra is várom a válaszokat!
2014. jan. 17. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor lapozz egyet vissza hülye gyerek!
2014. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves, intelligens válaszodat! Tudod ki a hülyegyerek?! Szeritnem 4-5 4-essel év végekor, nem hülye egy gyerek. Max te vagy az, ami meg is látszik a válaszodból. Arra nem is gondoltál, hogy nekem más edzésterv kéne? Nekem kicsit több kéne. Nomeg nem is mindet tudnám "eszközhiány" végett megcsinálni....köszi, a segítségedből most már nem kérek.
2014. jan. 17. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig az vagy és ezt te is pontosan tudod.Ott a könyv,csak végig kellene olvasnod,ehelyett itt okoskodsz,úgy,hogy csak beleolvastál.Türelmetlen,lusta kis okostojás vagy.

Olvasd végig a könyvet ne csak beleolvasgass,orvosold a tudatlanságod és az ostobaságod.A sorozat számok meg csak irányjelzők.Annyit csinálj amennyit bírsz.

2014. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Figyelj!Nincs időm, és nem is fogok 300 oldalt végigolvastni sz.gépen, megvenni pedig nem fogom.
2014. jan. 17. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké:).Akkor viszont megnyerted a sport mozgás kategória legostobább kérdezője címét.Had gratuláljak elsőként.

Gratulálok!:)

2014. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező privátja:)))


Figyu! Neked mi a ge-ci bajod van?Mire vered magad?Nem itt kell beszólni. Elnézést, hogy nem fogok 300 oldalt PDF-ben végigolvasni. és NEM MINDENKI ENGEDHETI MEG MAGÁNAK A 4000FORINTOS KIADÁST, MERT NINCS MINDENKINEK OLYAN ANYAGI HELYZETE! én segítséget kértem....hát akkor kívánom csapjon meg Istennyila!

2014. jan. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!