Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál tömegnövelésnél 47...

Naturál tömegnövelésnél 47 ről 52 re nőtt a karom mérete, ez mennyire átlagos,5 hét alatt?

Figyelt kérdés
Csak c-vitmain, és edzés előtt kreatin megy, semmi más.

2013. nov. 16. 13:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
jó zsíros lehetsz.
2013. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

kb 15-20% között van, ahogy mérve volt legutóbb, 2 hete,

tömegelésnél valahogy ennyi szokott lenni átlagosan, egy komolyabban edző embernek.

2013. nov. 16. 13:36
 3/30 anonim ***** válasza:

Hát 20%-ra nem igen szoktak felmenni inkább 8-15% közt.

Igazán linkelhetnél egy képet arról a nemzsíros karról ami naturalba 52-es.

2013. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
jaja, lőjj egy képet
2013. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Álmodban :)

Vagy csak egy adag zsír + valami egészen más fajta "vitamin" volt a dobozban.

2013. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Még koksszal se igazán hihető a dolog, nemhogy naturálban
2013. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

álmodban...?

hm?

azért írtam ki ezt a kérdést, kinek mi a véleménye, vagy esetleg saját tapasztalata, lehet van itt pár komolyabban edző ember is,akinek volt ez irányú tapasztalata.Nem pont az egy két éve edző emberek véleményére vagyok kíváncsi, de azokat is szívesen meghallgatom, hiszen egy nyilvános oldalon van kinn a kérdésem.

Az utolsót, cáfolnám, mert doppingszereket nem használok.

Már csak a korom miatt sem akarok !


[link]


Ma készült a kép, kb 5-6 hete ért véget a diétás, szálkásítós időszakom, most alapozok, és tömegnövelés van.

2013. nov. 16. 14:47
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
elég fura
2013. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

mi fura egy tricepsz képben?

kicsit bedurrant, ezért is raktam ki ilyen képet, hogy ezt bizony, el lehet érni naturálan is, de sok ember még koxxal is nehezen tudja.

mivel sok ember ír ide, gondolom páran leírják kinek mi a tapasztalata, ezért kiírtam a kérdést, hogy aki komolyabban csinálja ezt a sportot, annak milyen tapasztalata van e téren.

ezért írtam kicsit feljebb, hogy hobbigyúrósok véleményét is meghallgatom, de jobban örülnék, ha profibbak szólnának hozzá.

2013. nov. 16. 15:33
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért írta, hogy fura, mert eléggé egyben van, még a tricepsz hosszú feje se igazán kivehető. Amiben benne van persze a durrantság, kreatin, de eléggé fedett is, leszálkásítva jóval kisebb lesz centiben. De kinézetben pedig a forma miatt komolyabb lenne. A testépítés az illúziók sportja, nem a centik és az emelt súlyok számítanak
2013. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!