Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kocka hasat hogyan, mivel,...

Kocka hasat hogyan, mivel, milyen gyakorlattal tudok elérni?

Figyelt kérdés

Fogyni is szeretnék, meg izmosítani is, mert bőven van minől.. Jártam már kondiban, ott csak 2 dolog volt ami hasra ment, azokkal is alig bírok bármit is kezdeni, annyira megerőltető.

[link]

és

[link]


A többi az inkább lábra és karra. Ezzel a két szerkezettel tudok kocka hasat csinálni? Hogy kezdjem a gyúrást? Minimum milyen gyakran kell gyakorlatokat végeznem, és miből mennyit? Most nagyon elhatároztam, hogy belekezdek a gyúrásba, jövő nyárig bőven van időm. Ja, és ha már sikerült az eredmény, csak meg kell tartani ezt az állapotot, ami azt jelenti hogy rendszeresen rá kell gyúrni, mondjuk heti hányszor ?Köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 20. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
diétával
2013. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Osynho ***** válasza:

"Fogyni is szeretnék, meg izmosítani is, mert bőven van minől.."


Egyszerre csak az egyik fog menni. ;-)

2013. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fogyás és izmosodás parallel nem igen megy.

Ahhoz, hogy izmos legyél, heti 3-4 súlyzós edzés és tömegnövelő étrend kell, eleinte kezdő, átmozgató edzésterv, vagy egy kis saját testes edzés. A zsír leadásához pedig szálkásító étrend. Kocka hasad márpedig az izmos has fölötti kevés zsírrétegtől lesz.

Ne eddz csak hasra, de egyébként hasra heti 2-3 edzés 3-3 sorozat lábemeléssel és haspréssel elég.

Ilyen nincs hogy elérünk egy eredményt és utána már csak "rágyúrunk" hogy szinten tartsuk. Az edzés mindig ugyanolyan marad.

Keress rá a shop.builderen az alapismeretekre és/vagy töltsd le és olvasd el a Sárga Kapszulát! Ez majd megadja a kellő ismeretanyagot, hogy elkezdhesd ezt a sportot.

2013. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát kezdjem szálkásító étrenddel, majd ha leadtam a felesleget, csak akkor ugorjak neki a gyúrásnak. Addig jó az alakformáló torna? /Saját edzésterv szerint, 2 naponta 30-60perces, egész testes edzés (lábemelés,felülés,kartorna)/
2013. aug. 21. 00:20
 5/11 Osynho ***** válasza:
Nekiugorhatsz a "gyúrásnak" a szálkásítás közben is. Az alakformáló tinglitanglit hagyd másra... A súlyzós edzések mellé mehet valami aerob, futás, bringa, úszás, stb. Ez a két mozgásforma együtt, kiegészítve rendes étrenddel elég hatásos tud lenni. :)
2013. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel még most kezdem, nagyon nem vagyok képbe. Esetleg tudtok valami értelmes oldalt linkelni? Vagy ha leírnátok pontosan mit tegyek, nagyon megköszönném. A táplálkozásban van segítségem,teljes életmód váltásba kezdek. Csak akkor hogy kezdjek neki, mivel, milyen edzéssel PONTOSAN,utána mivel és utána? De ha van erről egy pontos leírás, én azt is elolvasom! Köszönöm a válaszokat még egyszer!
2013. aug. 21. 00:31
 7/11 A kérdező kommentje:

Ilyen egy súlyzós edzés?


http://www.youtube.com/watch?v=_pqHjCKYp1U

2013. aug. 21. 00:36
 8/11 Osynho ***** válasza:

Inkább ez, ha már lábazás:

http://www.youtube.com/watch?v=_IAeHASg70Y


leírásokat, edzésterveket, cikkeket, stb találsz a bodybuilder.hu-n

2013. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kérdező, el kellene olvasni az alapismereteket, mert így egy könyvet kellene neked írni.

google-ba: alapismeretek. Az első találat jó lesz és lent van tovább gomb is.

Szálkásító diétával és heti minimum 3-4 aerob edzéssel lehet leadni a hasadról a zsírt, mivel nincs helyi zsírégetés. Kell a heti 2-3 hasedzés is, mert erősíteni kell, de nem ettől lesz megy le a zsír róla.

És igen, mehet a súlyzós edzés is mellé, mert szálkásításkor így tudod megtartani az izmokat.

Google-ba: 3 napos átmozgató edzésterv. Ezzel kezdj 2 hónapig, utána mehet osztott edzés.

2013. aug. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen kérdező már én is írtam neked, hogy ALAPISMERETKRE keress rá a builderen és hogy olvasd el a SÁRGA KAPSZULÁT! (Letölthető, de el is küldöm, ha kell.)

Ezek azok a leírások, amikbe minden benne van.


Montez de korán fent van.

2013. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!