Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megnyúlt bőr? (többi lent)

Megnyúlt bőr? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta edzek, és azt vettem észre, hogy hónajamtól a mellbimbómig csikos a bőröm (olyan mint a terhesség csíkok) és ez most megjelent a karomon is:( ami nagyon zavar mert elromtja.a.látványt... Mit tudok ellene tenni? Kondiba is kérdeztem, ott azt mondták a koksztól szokott ilyen lenni, de nem használom...
2013. aug. 13. 07:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem elég rugalmas a bőröd (genetika), akkor gyors izom (+ zsír is) növekedéstől repedések lesznek. Ez természetes dolog. Eltüntetni nem tudod teljesen, de halványodni fog idővel.
2013. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Akkor szokott ilyen lenni, ha genetikailag feszesebb a bőröd, és az izom kiszorítja. Ehhez nem feltétlen kell szteroid, van akinek szteroiddal sem jön elő, és van akinek az nélkül is előjön. Testápoló+multivitamin, főleg 3g C-vitamin/nap, illetve segíthet még néhány aminósav, de hogy melyik, annak nézz utána.
2013. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez gyakori a testépítésben, striának hívják. Azért mondták, hogy a koksztól van, mert ott gyorsabb a növekedés, és nem bírja a bőr követni, elszakad. A gyors hízás-fogyás is okozza. Ez ugyanolyan, mint a terhes nőknek a hasa. Nem nagyon lehet vele csinálni semmit, vannak krémek, amikkel valamennyire meg lehet előzni valamennyire, de ez nem olyan, mint a narancsbőr, hogy azért el lehet tüntetni.
2013. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha már megvan sokat nem tehetsz ellene, megelõzésre szedj multivitamint, használj testápolót, sok c vitamin, és sok víz.
2013. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom mitől van, csak azt nem mit lehet ellene tenni mert az egyik honaljamnál már kifehéredett 1-2 nap alatt de a másiknál vőrös lila... És nagyon csúnya... Azt olvasstam van rá valami külön krém, de nem találtam... Ha nem tűnik el a testápolón kívül megprobálom a lézert, már a strandon is megjegyezték h álljak le a kokszról, engem meg zavar,h ezmiatt azt mondják, gondolják h kokszos vagyok...
2013. aug. 13. 10:15
 7/21 anonim ***** válasza:

Hogyan kezeljük a striás bőrt?


Szépészeti beavatkozással sokszor nagyon eredményes hatást érhetsz el.

A legkorszerűbb és legdrágább kezelési forma a lézerkezelés. Annál eredményesebb, minél frissebb a stria.


Másik lehetőség a mikrodermabrázió, vagyis bőrcsiszolás, mely során koptatják a bőr legfelső, elhalt szarurétegét és elősegíti az új bőr képződését.


Van még a villanó fény és a Mezoterápia, ami egy teljesen új módszer. Kezd elterjedni a tű nélküli mezoterápiás kezelés, amikor olyan rugalmasító anyagokat juttatnak a bőrbe, amely kipótolja a szövethiányt, a striák összébb húzódnak, és a bőr felülete simább lesz. Ha feltűnőek a striák érdemes mezoterápiás kezelést felvenni.


Ezek valamelyike biztos jó!

2013. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze kapjátok a +ot de érdekelne milyen az az AHA kezelés mivel az otthoni, és elég sok pénzt kivesz tölem a kondi így inkább valami otthoni lenne jó tudnátok erről az AHA ról részletesen írni valamit?
2013. aug. 13. 17:00
 10/21 anonim ***** válasza:

Olyan,hogy pl egy savas gyümölcs levével,pl citromlével bekened magad, és 3-5 perc múlva lemosod. Ezt hetente ismételed és közben nem érheti a bőrödet nap.

Pl megcsinálod minden Vasárnap.

2013. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!