Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyugodtabb kondi terem ahova...

Nyugodtabb kondi terem ahova kevesebben jarnak , Budapesten?

Figyelt kérdés

Idaig a victory fitnessben jartam a 15 kerületben. De sokszor erzem ott magam szorongva. És folyamatosan masokhoz hasonlitom magamat. Tudom nem egy masik kondi termet kellene keresnem ,hanem ezzel kezdenem valamit. De jelenleg ezeket nem tudom elfogadni. Igy e miatt sincs hangulatom bememni edzeni.

Nyugisabb helyet keresek ahova nem jarnak sokan.


ápr. 24. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha külső kerületekben (15., 16., 17., 4.) nem érzed jól magad egy konditeremben, akkor máshol konkrétan belehalsz majd a szorongásba. Minden teremben lesznek nálad sokkal erősebbek és izmosabbak, ez teljesen természetes. Ezen miért kell megzuhanni? Ha ez téged valamiért ennyire megvisel, akkor csak az otthoni edzés lehet megoldás, de az nem olcsó történet.
ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 keruletnel semmi se lesz uresebb meg nyugisabb


Pszichologust javaslok vagy otthoni edzest

ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapesten nincs nyugis konditerem. Hétvégén ki lehet fogni olyan idősávokat, mikor kevesen vannak, de sose lesz olyan nyugis, mint egy kisvárosban :D
ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogyne lenne.fitness 2000.Magyarország egyik legnagyobb terme azt hót üres
ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített az elején egy edző, aki mellett legyűrtem a lámpalázam.

Az alapokat is megismered mellette.

ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!