Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék otthon edzeni...

Hogyan tudnék otthon edzeni saját testsúllyal? 20/N

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, 85 kg 167 cm.

Szeretnék elkezdeni edzeni rendszeresen otthon, viszont anyagilag nem tehetem meg az edzőtermet. Saját testsúlyos edzésre gondoltam. Legfőképpen hasból és combból kéne fogynom. Nagy mellekkel is megáldott az ég, tehát nem tűnök úgy kövérnek) legtöbb kilót ők nyomják, de nagyon zavar a hasam és a combom. Bármilyen otthoni edzésterv féleséget vagy kinti futást akármit meghallgatok.



ápr. 14. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Én járok néhány kinti edzőparkba Pesten, ott tudnék mutatni pár edzésprogramot.

ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Fontos, hogy helyi zsírégetés nincs, tehát nem tudsz hasból és combból fogyni, hanem mindenhonnan egyszerre tudsz csak fogyni és nem edzéssel, hanem diétával. Az edzés inkább az izomépítésről szól. Nyilván vannak aerob jellegű mozgásformák, mint pl. a futás, de önmagában nem elég a fogyáshoz. A fogyáshoz mindenképpen kevesebbet kell enni.
ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem teszed rendbe az étrended akkor semmit nem fogysz az edzéstől.

A rendebetétel nem fogyókura,hanem kaloria deficit. A 2 nagyon nem gyanaz.

ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Seta biciklizes kis torna kaloria deficit mellett először fogyni majd kesobb lehet izmot novelnj
ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!