Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek milyen dezodor vagy...

Kinek milyen dezodor vagy stift vált be?

Figyelt kérdés
Lábizzadás ellen használtok valamit?

2020. aug. 13. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Testépítő nem vagyok ugyan, de extrém erősen izzadtam sokáig (ezen az Antisudorica segített, de ezt csak akkor szabad használni, ha tartós, folyamatos, nagyon komoly izzadásról van szó).

Fa és Rexona hatékony volt, stift és fújós egyszerre főleg.

2020. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amit eddig használtam dezodort az bejött már évek óta. De az utóbbi pár hétben bizony érzem magamon napközben is, hogy nem teszi a dolgát, amikor edzés van, akkor pedig egyszerűen katasztrófa, pedig mindig befújom magam az öltözőben edzés előtt.

A lábizzadás nem vészes mértékű de azért arra is használnék valamit.

2020. aug. 13. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Géles Ols Spice Lagoon, de a tobbi is jo
2020. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
No kox no izzadás, amúgy old spice sima vagy rexona vagy gilette gél
2020. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem koxolok.
2020. aug. 13. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem, ami a legjobban bevalt, az az volt, hogy a lehető legközelebb próbáltam kerülni a bió életmódhoz, hogy minél kevesebb mesterséges anyag érje a szervezetemet. Mióta így élek, szinte izzadásgátló nélkül is ellennék,míg ezelőtt a legerősebbek mellett is ugyanúgy leizzadtam.
2020. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sok műanyagot dobd ki a pcsába..a legolcsóbb és hatékony a bűz ellen szódabikarbóna, izzadást nem gátolja, de a baktériumokat, amik a szagot okozzák azt kinyirja...lábra zokniba kiváló a cipőt meg mosni hetente, zokni, póló pamut legyen. Olcsó és jó.
2020. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Citrom se rossz erre.
2020. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nekem rexona amúgy. Befújom a lábam is edzés előtt. Így nem lesz rohadt sajtszagú

29f

2020. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Old spice stift bejött. :)
2020. aug. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!