Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni szállkásítás gépek...

Otthoni szállkásítás gépek nélkül. Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most h a virusnak köszönhetően rengeteg szabad időm van,szeretnék kicsit edzeni,és ezt amúgy is rendszeressé tenni.

Olyan hatalmas nagy célom nincs amit elakarok érni, csak szimplán erősödni, aminek picit azért legyen látszata.

Teljesen normális testalkatú vagyok(szerintem) 187cm 83,5 kg.

Zsír nagyon kicsi a hasamon van és a mellemen ami ha poloba vagyok és emberesem kihúzom magam akkor azért van egy mellem e miatt (is) járok kicsit görnyedtebben.

Ezeket akarom ledolgozni + egy kicsit a karomat is erősíteni.

Napi mennyi időt kell rászánnom az edzésre és milyen étrendet ajánlotok mellé és napi hányszor mennyit?

Holnaptol akarom elkezdeni és 9999%hogy izomlázam lesz másnapra,akkor érdemes rá másnap folytatni vagy pihenjek 1-2 napot és utána folytassam?

Szeptemberben új suliba megyek, addigra el lehet ezeket a kis kritériumokat érni ha komolyan veszem?

18F

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2020. márc. 28. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Most erre sok mindent lehetne írni, de legegyszerűbb ha elkezded a fegyencedzést. 0 edzéskultúrával annál jobbat nem találsz. Talán annyival egészíteném ki, hogy a guggolások helyett guggolásból felugrást csinálj intenzíven, az magasabb terhelést ad mint egy saját testsúlyos guggolás.
2020. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!