Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kvíz! Mondjatok 16 jelenleg...

Kvíz! Mondjatok 16 jelenleg nem aktív futballistát!?

Figyelt kérdés

Mindenki csak egyet.

A g'z kvízes srác adta az ötletet. Egy kis bajnokság előkészületei. Mondjuk úgy a selejtezők. Azt a focistát mondd akit a lehető legjobbnak tartasz azok közül akik jelenleg nem aktívak. Egy játékost csak egyszer légyszi :)

a kvíz neve legyen : 'bb kvíz'


2011. aug. 4. 13:20
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Eric Cantona
2011. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Kocsis Sandor
2011. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Fernando Hierro
2011. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Luis Figo
2011. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
én már írtam egyet (Charlton) de most írok mégegyet: Edwin Van Der Sar! :D mert kell egy kapus :D
2011. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Köszönök minden eddigi választ! :D Nem mondom, hogy egy-kettőre nem tátottam el a szám, de a 2-3 legnagyobb név megvan. Én pl cruff-ot platinit baggiot nagyon hiányolom. De természetesen ez a ti döntésetek:)

2 válaszra várunk. Aki figyelemmel akarja követni a dolgokat mindig csekkolja ezt a kategóriát. Meg majd mindig belinkelem mindet. Most kiteszek egy újat!

2011. aug. 5. 18:20
 17/27 anonim ***** válasza:
Melyikeken lepődtél meg kérdező?:)
2011. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Van Basten,Lineker,Shilton, Gullit, Travor Farncis, Paul Mariner, Jean Tigana, Gabriel Batistuta, Mario Kempes, Emilion Butragueno (a Keselyű), Vialli, Zola, Mancini, Matthaus, Hector Camcho, Brian és Michael Laudrup testvérek, Paul Gascoigne....azt is mondjam hogy mit nyertek??:) remélem ennyi elég...:D
2011. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Jah és én pl. Figo-tól és Van der Sartól tátottam nagyra a számat..VDS nem tom hogy hány napja vonult vissza:D
2011. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Komolyan senki sem írta Cruyff-ot?
2011. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!