Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai... Merre tovább...

Szoboszlai... Merre tovább augusztustól?

Figyelt kérdés
Hát ez sajnos ennyi volt a Liverpoolnál, be kellene ismerni. A legokosabb talán az lenne a részéről ha visszamenne a Bundesligába, akár kölcsönbe... Klopp utódja hoz a helyére egy portugált, őt meg padoztatni fogja, esetleg felküldi majd vmi libakupa meccsen, egy non-league csapat ellen.

ápr. 24. 22:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 10-es...

Nem SZD-t utálják elsősorban, akik utálják, hanem ennek oka az a médiahype, az a hazug vonal, amivel sztárolták napi 9888 cikkel. Mindenkinek van egy tűréshatára, s akinek ez már to much, annál ez negatív érzelmeket keltett.

Azaz a média által szándékozott érzelmek visszájára fordultak; bálványt és istenítést akartak létrehozni (meg persze a maguk zsetonját), de utálatot hoztak ki belőle a kapzsiságuk miatt...


Sok embernek ez már sok, hogy minden róla szól és még a válogatott is körülötte forog. Ebből csak rossz jöhetett ki! Ennek a következményeit látod...

ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
82%
De, a kommenteket olvasva én úgy veszem észre, hogy pont, hogy Szoboszlait utálják itt elsősorban. 10-es válaszoló voltam.
ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

Rá vetül ki, de 60-70%-ban nem saját maga miatt...

Persze, neki is van sara, elég régóta, de nem ő a fő oka ezeknek az érzelmeknek...

ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
30%
Arról nem ő tehet, hogy a média túlsztárolja, éppen ezért nem is értem, hogy az emberek miért rá vetítik ki a frusztrációjukat. Amikor a legutóbbi EB-re is kilőtt minket akkor meg majdnem tövig bevették neki az emberek.
ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
31%

Ismerjük a mondást? "ki kardot ránt, kard által vész el"

Tökéletes példája...

ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%
Szoktam nézni Liverpool meccseket, de semmivel sem nyújt rosszabb teljesítményt, mint a csapat többi tagja, mióta bejelentették, hogy Klopp távozik az idény végén. Ha Salahnak, Nuneznek, Endonak stb. van helye a Liverpoolban akkor Szoboszlainak is van.
ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
20%

"Mi ez a nagy Szoboszlai utálat itt Gyakori Kérdéseken gyerekek?"


Senki nem utálja. Csak a fene nagy sztárolás véget ért, mert kiderült, hogy nem ő váltja meg a világot. Hónapokig a wc-ben is róla hallottam, az NSO is 20 cikket irt róla. most akkor hova lett, ha olyan nagy sztár? sima középszerű játékos, gyenge fizikummal. ezt már egy itteni posztban ecseteltem. és eddig mind bejött, amit leirtam. ősztől mehet a Brightonba, nem Liverpool szintű focista.

ápr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

Hosszú hónapok alatti folyamatos károgás most beérett, mert a szokásos szezon végi fáradás vagy formahanyatlás elérte a klubbot, vele Szoboszlait is.


Akit meg ennyire zavar, hogy egy focistát felkap a média az miért néz focit? Mindig is így volt, a sportok csúcsa, együtt jár a bálványozás a focival. Felkapja a média, jól megrágja, csámcsog rajta majd kiköpi. Mindig is így volt sajnos. Te meg rákkattintasz és csak élteted a jelenséget. Nézzen krikettet az akit ez ennyire zavar, ott nincs ilyen.

ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%
Azt hogy Szoboszlai hova való inkább bízzátok a szakemberek döntésére.
ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
12%

19 - azért az általad írottakat gondold újra, mert sok benne a ferdítés...


20 - ha így teszünk, akkor SZD nem több, mint egy termék, amit értékelni kell, hogy megérte-e a beruházás. projektek (mint pl SZD) értékelésében némiképp otthon vagyok... más kérdés, hogy a sport specifikumokkal rendelkezik

ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!