Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit ér ez a kerékpár? A...

Mennyit ér ez a kerékpár? A tulaj azt monja 450ezret, szerintem 4500ft ot! Szerinted? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Facebookon láttam, hogy hírdetik:D úgy hogy az eredeti ára 450ezer de 100ért vihető:D


2013. ápr. 27. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Látszik ,hogy otthon építette meg. Ha működik akkor olyan 10.000 forintot ér mert egyedi.
2013. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem! :) De állítja h 450ezres kerékpár :) Mondom még márkája sincs:) Arra nem tud mit mondani!:)
2013. ápr. 27. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a bringa szerintem kb 60-70 ezret érhet, csak a váz nélkül. A váz is elég jó minőségnek tűnik és a hegesztésekből ítélve, alumíniumból van. Jó cuccok vannak rajta és látszik, hogy nem egy ratyi munka. A százast simán megéri, de a 450 ezer erős túlzás. De a tízezer is, mert ez nem egy teszkós sz4r. A márka meg nem számít. Nekem pl egy Merida van, de a vázon kívül minden más márka (Fox, Shimano, Selle stb). Akkor igazából milyen márkáról is beszélünk?
2013. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
melyik alkatrészt látod rajta olyan jónak ?:D:D
2013. ápr. 27. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye. Kezd el összeadogatni az alkatrészeket és utána mondj egy értéket. Van 2 kereke gumikkal, 2 váltó, 2 fék a hozzájuk tartozó karokkal, a kormány és a kormánybak, az első villa, a hajtómű, a nyereg és a rugós cső. A prizmát és a kulacstartót kihagyhatod. Aztán nézz egy alumínium vázat és számold meg, hogy hol is tart az egész.
2013. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
anyukám biciklije ezerszer külömben néz ki és 27ezerért vettük valamint 50ezerért agyváltós cruisert vettem ami szintén külömbűl néz ki.. :D
2013. ápr. 27. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, ez is lehet egy szempont. Ha fontosabb a kinézet, mint a minőség, akkor egy szerényebb felszereltségű, de mutatósabb gép is megfelelhet valakinek. De én inkább a minőségre szavazom.
2013. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ez nem minőségi látszik rajta!
2013. ápr. 27. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:

MO.-on lehet ez vmi csodabogar, neked meg az szamit, hogy nez ki. Itt Nemetorszagban egy ilyen "design" bico nem ritkasag es ezer meg egyfele vazzakkal rohangalnak. Az ilyen design vazak meg k. dragak. Nem mellesleg az arban nagyon nem az szamit, hopgy van e rajta vmi gyartoi marka. Egy minosegi alkatreszekbol otthon osszerakott bico siman megugorhatja az 1500EUR arat.


Az, hogy neked nem tetszik, az egy dolog. Izles kerdese. Az arat viszont nem ez hatarozza meg (bar ez is), hanem az, hogy milyen a felszereltsege. Az ar realitasarol akkor lehet nyilatkozni, ha ott a lista a felszereltsegrol. Amugy nem tunik gagyinak, bar ketsegtelenul nem az en izlesvilagom.

2013. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!