Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerul egy bicikli?

Mennyibe kerul egy bicikli?

Figyelt kérdés
Semmi extra celja nem lenne, csak suliba jarni vele, tehat varosi bringat szeretnek venni, valami egyszerubbet. Azt sem tudom, nagysagrendileg mennyi penzt gyutsek ossze ra. Szerintetek?
2009. ápr. 18. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minőséget nézzük akkor olyan ötvenezer forint körül mozog. Ez olyan, hogy jobb esetben nem kell hetente szervízelni, mint az áruházi bringákat. Mennyj el egy kerékpár szaküzletbe és nézz körül.
2009. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Típustól és forgalmazótól is függ, milyent szeretnél. Az áruházi akciós bringákat én se javaslom. Én összecsukható kemping biciklit vettem pár éve, az nem került 50ezerbe (max. 30 volt kiegészítőkkel újonnan), ahol én vettem, de más forgalmazónál más árak voltak ugyanerre a típusra. Nézz körül, milyet szeretnél, milyenen érzed biztonságban magad, milyennel tudsz biztonságosan közlekedni, hol mennyibe kerül, és ezek alapján válassz.

30 ezer körül már lehet, hogy kapsz jót, alatta nem garantálom.

2009. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egyszer vettem egy kb. 20e Ft-os áruházi biciklit. 2 hétig tudtam élvezni a használatát, utána folyamatosan jöttek ki a hibák, kb. 1 hónap múlva hajtóműcserére szorult volna (10e Ft). A forgalmazó cég mindent megtett a garanciális kötelezettségének elkerülése érdekében, a fogyasztóvédelmi felügyelőséget is megtévesztette, felülvizsgálatot kellett kérnem, majd amikor elálltam a szerződéstől, megtagadta a pénzem visszaadását. Végül 10e Ft-ért tudam eladni a gépet, tehát a vételár felét elbuktam.


Ezután vettem 60e Ft-ért egy megbízható szakboltban egy kerékpárt, amit azóta is (12 éve) használok és hibátlanul működik. :)

2009. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kb. 15 éves bringám van, amit akkor 12 ezerért vettem. Semmi extra, 6 sebességes, masszív 28-as városi bringa, úgy emlékszem Lengyel volt, de alig volt vele problémám, pedig rengeteget tekertem, még hegyekben is. Én nem vagyok biztos benne, hogy iskolába biciklizéshez 30 ezren felüli gépben kéne gondolkodni.
2009. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

attól függ milyet szeretnél venni,én 60000 ftért vettem de sztem jól néz ki mge még eddig nem volt semmii baja,én nagyon szeretem,sztem hausert vegyél:P

amúgy ha drágábbat veszel akkor nem fog hamar tönkremenni

2009. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Attól függ milyet veszel,mire használod.Hétköznapi használatra szerintem 60,de inkább 70 ezerért már jó kis minőségű kétkerekűeket lehet kapni...,ami el visz bárhova,és rövid távra is nagyon jó.Ha viszont komolyabban gondolod a kerékpározást akkor 100 ezer fölött.Enyém mezei országuti minőségi alapfelszereltséggel 125 ezer volt újonnan.
2012. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nemeth Betti válasza:
Én versenyző vagyok tehàt tudok neked segîteni!Ha felmész a DECATHLON oldalàra,akkor ott megtalàlod a magadnak valòt.Ott a legolcsòbb 60.000 Ft.
2016. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100 000 forinttól
2021. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!