Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Karácsonyra BMX-t, fogalmam...

Karácsonyra BMX-t, fogalmam sincs melyik a jó minőségű?

Figyelt kérdés

BMX-t keresek újat ,jó minőségűt!14 éves fiam 1 éve BMX-ezik.Ahogy meg tudom ítélni, nagyon szorgalmasan gyakorol, ügyes is . A képek alapján kisebb ugratásokra és trükkökre képes. Vett egy olcsóbb bicót és egész nyáron új alkatrészeket vásárolt hozzá és ő maga szerelte be

Bár sejtem, h minél magasabb az ár, annál jobb,de tanácstalan vagyok a gyártókat illetően.168 cm magas,48 kg a súlya a gyermeknek. Jó minőséget, fiatalos bicót szeretnék venni kb.100. 000, -FT értékben. Várom a jó tanácsokat! Üdv. Dana A mostani bicajról tudnék képet küldeni a gyermekkel együtt . )?

Honnan rendelhetnék?


2010. dec. 6. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy valószínű a fiad már egész jól ért a bmxekhez, ha maga vásárolta az alkatrészeket és ő szerelte be magának. Lehet nem jársz jól ha veszel egy komplett bmxet, mert valószínű sok olyan dolog lesz rajta, amit le akar cserélni. Valószínű ő sokkal jobban örülne ha pénzt kapna, mert így olyan bicajt rakna össze magának, amilyet ő akar, olyan alkatrészekből. Komplett bicaj általában sosem jó, és mindig cserélgetni kell rajta valamit. Persze tudom hogy az úgy nem igazi karácsonyi ajándék ha pénzt kap, de lehet jobban ki tudná használni, és nem azzal kellene foglalkoznia hogy szétszedi az új komplett bicajt, és eladogatja az alkatrészeket ami nem megfelelő neki, és újat vesz helyette.
2010. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod !

Én is gondoltam már erre.:)

Próbáltam érdeklődően kinyomozni melyik számára a szuper BMX,mutatott 2-3 db-de egyikre sem mondta azt ,hogy ettől elájulna.Gondolom azért ,amiket írtál..Talán sikerült megkegyeznem párat ,ha elküldöm a linkjét mondanál róla véleményt ???Köszi előre is !Dana

2010. dec. 6. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall.. (---szerintem itt tundnak segiteni ha más nem akkor legalább h milyet vegyél.
2010. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki, hogy azt kapta karira, hogy összeírkálhat alkatrészeket egy komplett bmx-re és azt te megveszed neki! Hogy legyen benne meglepi is.. Szóval nem addigra kapja hanem akkor:D
2010. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki mongoose-t az jó bmx és sokat bír. Árban sem drága. Ha ő irkál össze alkatrészeket, nem biztos, hogy jó fog kisülni belőle, lehetnek gondok.
2010. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!!!

Tegnap kicsit közelebb kerültem a megoldáshoz....

Verde eon BMX,ami tetszik neki.

[link]

Szerintetek?Üdv.Dana

2010. dec. 7. 08:35
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy ez jobb esetleg ??:)

2010. dec. 7. 09:17
 8/8 kanyasi válasza:

Énis most akarok BMX-et venni és már aránylag sokat tudod róluk és a Verde jobbnak bizonyult. (:

a WTP (WeThePeople) BMX-eknél csak a legdrágábbak a jók.

2010. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!