Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Aki nem szeret kerékpározni,...

Aki nem szeret kerékpározni, az mit nem kedvel ebben a sportban?

Figyelt kérdés

én szemely szerint nagyon szeretek kerékpározni (orszaguti) nagyon jó sportnak, hobbinak tartom.

Aki nem szeret bringázni , azoknak mi vagy mik azok a dolgok amik nem tetszenek ebben a sportban?


máj. 10. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én is szeretek bicajozni, munkába járni, esetleg csavarogni szilárd és poros utakon.


De főleg az országúti szakágat el nem tudnám képzelni magamnak, főleg versenyszerűen.

máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon veszélyesnek tartom a közúton a közlekedést. Oké, van egyre több hosszú, jó minőségű kerékpárút, de ezek nem alkotnak összefüggő hálózatot. Ha Ausztriában élnék, egész más lenne a hozzáállásom. Ki tudja milyen földutakon meg kifejezetten félek az Isten háta mögött.
máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Országúti kerékpározás nem igazán érdekel, márpedig azért mem, mert a többi hobbimmal ellentétben nem juthatok el vele különleges helyekre, értsd úgy hogy pl. ok, felmehetek vele egy alpesi hágóba, de megmászni nem fogom vele a hegyet.


MTB érdekelne, de a többi hobbim is rengeteg időmet, pénzemet viszi el, így erre már nem marad kapacitás.

máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Én szeretek kerékpározni, de nem sportból. Szakadjon bele aki akar.


Aki nem szeret kerékpározni az vagy sznob és a budiba is kocsival jár, vagy csak simán ciki abban a körben ahol mozog mert perpill az elektroller a menő cucc.

máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szeret kerékpározni, az nem nagyon látogatja ezt a rovatot, úgyhogy releváns válaszokat itt ne várj.
máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Én sokáig a városi forgalom miatt féltem tőle, nem is mertem bringára ülni. De már nem, már imádom. :)
máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én azt nem szeretem már, hogy sokszor vagyok centikre a haláltól a közutakon, hogy a hülye gyalogos mind a kerékpárúton kalézol, hogy a hülye gyalogos még rám is kiabál hogy takarodjak már onnan, hogy a polgárőr nekem pampog hogy miért nem a kerékpárúton megyek, mikor nincs is abban az utcában, hogy ha van kerékpárút, akkor rá van nőve a fa, bokor, kiveri a szemem, letépi a ruhám és persze a növényzet tulajdonosának nem szólnak hogy gondozza, csak nekem hogy menjenka. kerékpárúton, hogy a boltok előtt a sok gyökér rolleres meg motoros a kerékpártároló elé rakja a járművét, hogy a zebrán nem gurulhatok át, hogy a kátyúk miatt 2-3 havonta centríroznom kell a kerekeimet, hogy a kocsma előtt halomban áll a bicikli a kerékpárúton, esek elfele bennük, hogy a tüzép mellett a kerékpárúton a billencses kamionos ott pihenőzik, ki kell kerülni, hogy a nordikwalkingos milfek nem hallják a fejhallgatójukban hogy megyek, a füvön kell kikerülni és kiabál hogy miért nem csengetek, hogy a kizsgutyát sétáltatók 10 méterre kiengedik a csivava pórázát és feltekeri a hátsó váltó, hogy a futók párban futnak egymás mellett és nem férek el mellettük és még pofákat is vágnak ha csengetek, hogy a villanyos robogós alkesz, büdös bagós bizti őr beelőz, aztán 20-al megy kacsázva hogy nehogy vissza tudjam előzni, ...
máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez szép válasz 7-es, de a kérdező szerintem sport értelemben tette fel a kérdést, nem mint közlekedési eszköz.
máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

És mi nem "sport értelem" a válaszomban? Oké, a bolt talán nem, bár be szoktam menni venni kaját, piát sport-tolás közben is. Vagy talán dögöljek szomjan.

A csivava kantárját pont sporttolás - vagy ahogy itt mostanság mondják: workout, során sikerült összeszedni. A kis semmitérő dögöt nem is láttam a gazban, a szürke aszfalton a szürke pórázt meg pláne nem. A nyanya meg akié volt egy hasonló nyanyával társalgott, nem is figyelt semerre. Én már csak a kajinkulásra figyeltem fel meg arra hogy megállt a pedál, nem tudtam tekerni. Sportolás közben nem verheti ki a faág a szemem? Sportolás közben nem keveredhet elém workoutja során futó? Naugye! Menjél tedd hasnosság magad máshol!

máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#7!


Átgurulhatsz a zebrán.

máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!