Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 174 magas vagyok, jó lehet-e...

174 magas vagyok, jó lehet-e a csepel royal 3, 55 méretű kerékpár nekem: valakinek tapasztalata ilyesmivel?

Figyelt kérdés

Kiprobaltam az 52 - t, azt mondták kicsi mert beleér a kezem kanyarodaskor a kormanyba. A következő méret 55. Mindenképp ezt a bringat szerettem volna.


Szerintetek van az a feketemagia a méretek terén ami miatt nem lesz nekem túl nagy az 55?


Tudtok mondani alternatívákat? A csepelnek van ez a minimal design-ja ami nagyon tetszik. Fixi kerekpart szeretnek.



máj. 7. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, szép kis divatbringák, nekem is volt csak egysebisben. De nem annyira jók, nehezek. Esetleg egy rövidebb stucni segíthet, de ez csak amolyan sebtapasz, soha nem lesz az igazi a bringa ha nem a méreted a váz. Szerintem inkább keress valami hasonlót, ne eröltesd azt ami nem jó, mert nem fogod szeretni.

Esetleg nézd meg őket, szerintem itt találsz kedvedre valót. Nem tudom hogy minőségre milyenek, meg hogy milyen cuccokkal lehet kérni őket, csak a megjelenése miatt gondolom hogy jó lehet. [link]

máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!