Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol van gyalogos és autómentes...

Hol van gyalogos és autómentes kerékpárút Budapesten?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 12:56
 1/10 anonim válasza:
21%
Duna part
2023. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb sehol. Vagy bringasávok vannak, vagy ha külön bringaút, akkor azon mindig lesz gyalogos. Ki kell menni a városból ha akarsz tekerni egy jót.
2023. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akarok tekerni egy jót. Hol menjek ki a városból?
2023. okt. 28. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Weiss Manfréd nelkettin nem vészes a gyalogoshelyzet szerintem.


Milyen bicikli? Nem mindent ajánlanék egy virsligumis outisnak, ami egy össztelós montinak jó.


Viszont outival nagyobb távot bevállalhatsz. Pilisi aszfaltos erdészeti utak nagyon jók, meg outi edzésre a BuBa is.


Én 16. kerületi vagyok, itt a Szilas-patak kerékpárút van, de csak munkanap délelőtt jó.

2023. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Weiss Manfréd mellettin
2023. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pesti oldalon a Megyeri híd felé, Budán Szentendre felé, Csepel sziget, Budafok.
2023. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm, kipróbálom mindent, varom a továbbiakat.
2023. nov. 1. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
A BU_BA út nagyon jó terep,igaz kicsit kieső helyen van,de érdemes rá kimenni.Széles is,gyors is.
2023. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16. kerület újra: Bökényföldi út-Rákosligeti határút-Cinkotai út-át a vasúton (külön kis átjáró van építve)-Rákos patak mellett (egy darabig, utána már több a gyalogos).


Mondjuk az eleje nem kifejezetten szép, de az aszfalt 95%-ban szuper. A középső szakasz jelenleg fel van bontva, nem tudom, meddig lesz így.

2023. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a 16. kerületben ismét: a Timur utcán kifelé indulva Csömör határáig legalább megvan a bicikliút. A lakotton kívüli rész nem forgalmas szerintem. Burkolat minősége változó.
2023. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!