Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt lenne érdemes...

Melyik kerékpárt lenne érdemesebb megvenni? Riverside 500 vagy Neuzer x-zero?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új biciklit szeretnék venni mert egy ezeréves mtb-m van és illene elbúcsúzni tőle. Ezt a kettő bicót néztem és szeretnék véleményeket kérni róluk. Köszönöm a segítséget!


Tudom, hogy a minőségi biciklik nem ennél az árkategóriánál kezdődik, de ezt tudom megengedni magamnak + városban, néha kisebb földutakon használnám és talán balaton körbetekeréshez.


Linkek:

neuzer x zero


[link]


Riverside500


[link]



2023. ápr. 12. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Riverside modernebb (alu váz, 1x váltórendszer) és valószínűleg sokkal könnyebb is, mint a Neuzer.
2023. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hellmano ***** válasza:
100%
Nekem több, mint 10 éve volt egy neuzer-em, sokat használtam, nyüstöltem, nagy távokat tekertem vele stb. Igazából soha semmi baja nem volt, mikor eladtam, akkor sem. Nem a legnagyobb márka és amit írnak fentebb bizony súlya is volt rendesen, mert "benn volt az anyag". A kettő közül én inkább egyiket sem venném meg amúgy. Mindkettő nagyon alap szerkezet. Nekem nem tetszik a 2.-nak a váz szerkezete amúgy... ez a hajlított ív az ülés alatt nem tudom, miért kellett bele (szerintem hülyén néz ki).
2023. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!