Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiuk.300 db kreatin tabletatol...

Csaba257 kérdése:

Fiuk.300 db kreatin tabletatol + 2700 g. ideal proteintol lehet e valami bajom? 15 leszek jovohonapba akarok sujozni ithon mar sujoztam de akarok szedni kreatint meg melle port

Figyelt kérdés
is valami mellekhatas a kozeljovoben nem lehet gyerekm? Vagy nem al fel a peniszem? VAgy pld majkarosodas vese sziv vernyomas szivel kapczolatos?Surgos lenne a valasz a kreatin az nem kox vagy az ez nem steroid csak vizesiti az izmot es hallotam kiszaradast okoz ez igaz es mia akiszaradas ha naponta megiszok 2 l borvizet sok gyumolcsot eszem 500 g almat naponta es reggel 6 tol lehet sujozni vagy mikor ajanlatos
2013. febr. 26. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A kreatin egy természetesen előforduló aminosav, amely a glicin, arginin és metionin aminosavakból epül fel. A test mind szabad (kreatin), mind foszforillált formában tárolja (kreatin-foszfát). Az átlagos súlyú (70 kg) ember testében kb. 120 g kreatin van eltárolva. A legtöbb kreatin a vázizomzatban található (95%), leginkább foszfokreatin formájában (66%), míg a maradék a szívben, az agyban és a herékben tárolódik. A normál napi kreatinszükséglet a teljes kreatinállomány 1,6%-a, ami kb. 2-3g/nap egy 80-100 kilós ember esetén. A napi igény felét rendszerint a táplálékkal bevitt mennyiség fedezi, leginkább húsokból, halból és egyéb állati termékekből.


bodi.builder.hu ---> itt olvasgass.

amúgy sÚLYzózás, nem sujolás...

napi 3-4 litert kéne inni, főleg ha edzel is.

az alma meg a cukor miatt, nem a legjobb választás.

De javaslom ne szedj be semmit, ha nem tudod, hogy mi az, mire való, és miért, milyen edzés mellett érdemes szedni, ezen infók megszerzésére pedig a már említett honlap...

2013. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsánat body.builder.hu ...
2013. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
es mijen bajom lesz kreatin ember creatin r tableta ez aneve
2013. febr. 26. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én a te helyzetedbe nem szednék még creatint mivel ezeka kreatinok nem azok amik megtalálhatók a testbe húsba.... Hanem ezeket baktériumokkal tenyésztik ki amit sokan nem tudnak én se tudtam addig míg egy ilyen laborba dolgozó fel nem világosított. És azt is hozzá tette hogy káros is pont ez miatt ( én is szedem de én már 19 vagyok) én is már nagyon régóta edzek (14 voltam mikor komolyan belekezdtem) és én vártam17,5 éves koromig te is várj még vele inkább maradj a fehérjénél!
2013. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!