Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elsőként tömegnövelés, még új...

HunnMonster kérdése:

Elsőként tömegnövelés, még új vagyok ebben (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Most szeretnék elkezdeni gyúrni komolyan.

16/f és az a baj hogy csak 52 KG vagyok.

És kérdeztem pár embert/barátot hogy hogyan álljak neki, az egyik barátom azt mondta, hogy ő ha most kezdene el gyúrni mindenképp felmenne 60+ ra, és ajánlotta nekem ezt a JUMBO tömegnövelő szert.Szerintetek hogy álljak neki?:) A kondi terem már meg van, és közel is van, és amint észre vettem a ''genetikám is'' elég jó, mivel van egy osztály társaim, minden nap mozog, és én nem sokat, és már olyan nagy az izmom mint neki, és ő vagy 4-5 éve mozog minden nap.Én nem.És 5 napja csinálok minden nap 100-200 felülést este és 5 napja még alig látszódott a kockáim, most már teljesen látszódnak.És szerintem 5 nap alatt elég jó.Nagyon új vagyok itt, szóval ha válaszoltók, és valami ''szakmai'' nyelven, akkor nem biztos hogy tudok rá normálisan reagálni, vagy is nem biztos hogy értem mit írsz.Egy szóval a kérdésem, hogy kezdjek neki?:)


2011. aug. 12. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
builder.hu, alapismeretek
2011. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

anyádat, hogy iylen jó genetikád van. én közel 2 éve szopizok.


[link]

2011. aug. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Genetika a fenét... hidd el a genetikának semmi köze ehhez. Pusztán alacsony volt eddig a testzsírszázalékod (hogy is lenne magas? 52kg vagy!). Majd akkor lesz jó a genetikád ha 2 év alatt 40kg izmot felszedsz magadra tisztán. Akkor majd mondhatod, hogy jó a genetikád.

A budibilderest már linkelték itt a tesztós: [link]

2011. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52 kilósan kijelenteni, hogy elég jó a genetikád azért elég vicces:D Olvasd az alapismereteket, ez a legjobb kezdés.
2011. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 oyeacch ***** válasza:
ha ilyen jó genetikám lenne mint neked, már Mr. Olympia lennék.
2011. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D Akkor ezek szerint nem voltam vele tisztában, hogy mint jelent itt a ''jó genetika'' szó:D Köszönöm a válaszokat.:)
2011. aug. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!