Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzhetek minden nap?

Edzhetek minden nap?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el kondizni, 1 hétig itthon egy kis átmozgatás,hogy mire terembe megyek ne legyen nagy izomlázam. És,hogy edzhetek-e minden nap, esetleg minden nap, de más izomra,vagy muszáj 1 pihenőnapot hagynom?
2010. máj. 13. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap edzeni eleinte felesleges, de még később se nagyon kell... Egy nap edzés, egy nap pihenő eleinte, aztán majd ha jó ideje csinálod már, akkor egy jó osztott edzéstervvel akár heti 6 napot is mehetsz... De előbb informálódj az általam linkelt oldalon. Hidd el, csak nyerhetsz vele.
2010. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha minden nap edzel akkor nem hagysz időt a regenerálódásra, magyarul a tested folyamatosan csak előkészíti magát a fejlődésre, de az elmarad, vagy legalábbis csökken a gyorsasága. Elég heti 3-4 nap edzeni, pihenj sokat, az fontos.
2010. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És más izomra sem edzhetek? pl ha tegnap toltam mell-bicepsz-tricepsz-et, akkor ma váll-hát-láb nem mehet?
2010. máj. 13. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Én heti 4-et eddzek


2nap kondi, 1 pihenő, 2 kondi 2 pihenő


Mindent át tudok mozgatni és regenerálódni is van idő

2010. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Belinkeltem a bodybuildeR.hu-t ahol minden le van írva, csak te kibeb@szott lusta vagy még olvasni is, azt várod, hogy a kérdéseidre válaszolgasson mindenki! Ha megnyitnád a linket, akkor már tudnád a válaszokat... de te nem...
2010. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindennap edzeni hülyeség ,mert lehet hogy más izomcsoport(ok)ra edzel de pl ha hátazol az nem csak a hátadat veszi igénybe hanem a bicepszet is elég rendesen, így van a mell-tricepsz stbstb szval nincs elég ideje pihenni az izmodnak, elég a heti 4 kezdetnek
2010. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!