Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtanulni a...

Hogy tudnám megtanulni a spárgát? Milyen nyújtások lennének jók, nektek bevált valami?

Figyelt kérdés

Október elején lesz egy fellépésem, ahol angol spárgát kell csinálnom. Hajlékonyak hajlékony vagyok,valamilyen szinten. Spárgához is már csak egy kicsi kell, szükségem lenne nyújtógyakorlatokra, amikkel sikerülne addig teljesen lemennem.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2016. szept. 10. 21:36
 1/3 anonim válasza:
Ha tudsz angolul akkor a sevengymnasticsgirls nevu csatornat ajablom! :) de amugy nem is olyan fontos a nyelvtudas... Mivel csak nezed a gyakorlatot... Beirod a keresobe hogy sevengymnasticsgirls middle splits akkor kiadja:) Ha valamit megakarsz tanulni de nem tudod az angol nevet akkor irj nekem nyugodtan (ezeket mar fejbol tudom :D de soknak viszont a magyar nevet nem tudom:D) Remélem segíthettem! :) 14/L
2016. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nem vagyok annyira hajlekony, de mar nagyon kicsi kell csak a spargahoz. En csak ezeket szoktam: terpeszben elorehajlas, jo sokaig igy kell maradni, es a csipod probald neg raforgatni a spargahelyzetre. Meg ha a tobbi spargad lent van, akkor megprobalhatod atforgatni a csipod angolba, hogy lazuljon. Es ami nekem nagyon sokat hasznal: sima angolsparga lazitas, csak az egyik labad rakd magasabbra, kb. 10-20 centivel es ugy probald lenyomni. Remelem tudtam segiteni)
2016. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm! :)

Rákeresek, mindenképp! :)

2016. szept. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!