Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van callanetics edzés Nyíregyh...

Van callanetics edzés Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Szeretném elkezdeni a callanetics edzést, szóval szeretnék találni egy helyet, ahol ezt tanítják/oktatják:D.

Nyíregyházán vannak ilyen lehetőségek?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat:)



2015. okt. 16. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

szerezd be a konyvet, otthon is hatekony :)

persze csak ha nincs oktatas.

2015. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nyíregyi vagyok, szerintem itt nincs hely ahol konkrétan callanetics edzéseket tartanának. Viszont itt egy videó kezdésként, máris kezdheted otthon csinálni :)


https://www.youtube.com/watch?v=tFJiAKMP9LU


Van fent rengeteg videó, szerintem könnyen követhető, sérülni nem fogsz (ha csak nem dőlsz neki a szekrénynek).


Nekem letöltve is vannak edzésvideók (főleg jóga), heti 2-3x csinálom őket, kezdek belejönni :) Ha mindig más a videó, más oktató, más emberek, akkor nem unalmas és sok hely sem kell hozzá.


Hajrá!

2015. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak én hajlamos vagyok arra, hogy ha nincs ki "rugdosson",hogy csináljam, akkor én nem csinálom, szóval ezért szeretnék edzővel tornázni.
2015. okt. 17. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak elkezdeni nehéz, utána már megy. Hány éves vagy?
2015. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16
2015. okt. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!