Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az edzésterv...

Szerintetek ez az edzésterv ér valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezerötszáz ilyen kérdés van már, de pont ez érdekelne.


22 éves vagyok, 83 kiló, fiú, eléggé vékonyka a karom.

Most kezdtem el edzeni 1 hónapja, heti 3x.

2db 4kg-os súlyzóm van itthon, egyelőre ez az "arzenálom".

Tehát:


4x12 fekvőtámasz

3x25 bicepsz állva, kétkézzel

2x15 tárogatás állva

2x15 oldalemelés

2x15 tricepsz állva kétkézzel

2x20 vállból nyomás kétkézzel

30-30 bicepsz ülve (kezenként)

30 felülés

30 guggolás


A sorozatok közt 30 mp pihenő, közben izotóniás italt kortyolgatok, majd edzés után eszek, szénhidrát és fehérjedús kaját. A mellizmomon már látszik egy kis eredmény, tehát lehet hogy jó úton járok? Kíváncsi lennék a véleményekre! (ez kezdésnek van így, később persze növelni fogom)


2010. márc. 2. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát, ha tényleg nagyon vékony vagy, akkor - csak - kezdésnek jó, de amúgy tényleg eléggé csenevésznek hangzik.
2010. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen jó ez az edzésterv, edzés után közvetlen jó lenne, ha meginnál min. 20 g tejsavófehérje-koncentrátumot, mert ez azonnal beépül, a kaják sokkal lassabban.
2010. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

én a guggolást és a fekvőtámaszt felemelném, és ne megyszerre csinálnék meg harmincat. Például felülésből

4x 25, guggolásból pedig 4x 15-20 kezdésnek. Jó edzést!

2010. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Elrontottam bocs, fekvőtámasz helyett felülést akartam írni. sorry!
2010. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó az edzésterv,csak szerezz be nagyobb súlyzókat.
2010. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nem rossz kezdésnek de mindenképpen szerezz be nagyobb súlyokat sztem a tejsavó fehérje is nagyon jó amit írtak de én megspékelném még kis Vitargo nevű szénhidráttal abból is mehet 20-25 g . esetleg olvasgass még itt


[link]

2010. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyenlőre átmozgatásnak ennyi elég,aztán mindenképpen minimum 3x10 szériákkal kellene dolgozni,és nagyobb súlyokkal!Kb 2hónap múlva viszont le kellene járnod terembe heti 4X,mert megállsz a fejlődésben,és a "gyuróstársak" tovább spanolnak majd!!!! Sok sikert!!!!Üvd,a 45ös karú!
2010. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja,és a teremben már szét kell választanod a napokat:

Ott hallasz majd mindenfélét,nekem ez jött be!

Az 1,2 nehezebb,a 3 lazább!

1.Hát

Bicepsz

has

2.Mell

tricepsz

váll

3.Láb

Has

Futás 45ös

2010. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok 59 kiló de a 4kg az nagyon kevés én csak oldalemeléshez használom de nekem kissé tönkrement már a vállam. Én nagyon hiányolom a hátat a 2 bicepszgyakorlatot egymás után csináld, tárogatás állva?? A többi rendben van
2010. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok egy dolgod jegyezz meg akárhogy mondják hogy menj el terembe az otthoni edzés is ugyanúgy fejleszt
2010. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!