Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri airsoft gránátot...

Megéri airsoft gránátot venni? Fontos!

Figyelt kérdés
Az airsoft centrumban láttam egy shnickers nevü airsoft gránátot ami megtetszett, fel is hivtam öket de azt mondták nem jó mert amikor eldobom nem az összes bb jön ki.Utana megneztem róla egy vidit amiben láttam ,h tényleg nem jön ki az összes bb..Annyi lenne a kérdésem ,h megéri e gránátot venni és ha igen azt a tipust is megéri e??Más fajta gránátok is érdekelnek!Válaszokat elöre is kööszi:DJa és a hasznos válaszokra megy a zöld pacsi:D!

2013. nov. 17. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán éri meg! Barátjaim mind gyártanak az elhasznált bb-ből! Szóval ne vegyél, nem éri meg! :(
2013. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké köszi:D
2013. nov. 17. 21:28
 3/9 A kérdező kommentje:
De amugy miért nem éri meg?
2013. nov. 17. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
A fele a földbe megy amire esik, és viszonylag kicsi a hatótáv, pazarlás. Ráadásul kis ügyességgel lehet csinálni is otthon.
2013. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igaz de ahova ´sn járok ott nem nagyon megengedett a piroteknika
2013. nov. 18. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell pirotechinka, a gránátok gázzal működnek, nem robbannak.
2013. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen 10$/db áron gránátok, de egyszer használatosak és nagyot szólnak mert végül is robbanószer durrantja szét. Nem épp veszélytelen, mert a fülednek nem igazán jó, meg ha kezedbe robban akkor lehet rohanni sürgősségire.
2013. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kátai Ferenc válasza:
a pirotechnika is végsősoron gázzal működik:-) csinálj aknát otthon.(CLAYMORE)rugós mechanizmusút(a rugóerő löki a külvilágba a sok BB-t.hatékony.youtube-on vannak fasza videók
2013. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pyrotechnikának az számít, ami gyújtással, tűzzek működik, a nevében is benne van a pyro. Persze a gáz tágulása miatt keletkezett nyomásnövekedésen alapszik, de az airsoft gránátoknál nem nő meg a nyomás, hanem kiereszti egy szelep a tárolt gázt. A pyrot általában azért nem engedik, mert nagy méretben vagy mennyiségben káros lehet a hallásra, ráadásul közvetlen közeli találat esetén égési sérülést is okozhat.
2013. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!