Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudom elérni...

Mennyi idő alatt tudom elérni a kívánt hatást? És mivel?

Figyelt kérdés
Alapvetően karcsú lány vagyok vékony lábaim vannak, feszes hasam de mégsem érzem magam tökéletesen a bőrömben! Sokan irigykednek rám, hogy szép alakom van stb.. de szerintem alakítanom kéne rajta! Kockás hasat szeretnék, kerekebb feneket és izmosabb lábakat! De nem szeretnék kondiba járni mert félek hogy kinevetnek ha valamit nem jól csinálok! Itthon szeretném formálni a testem csak nem tudom hogyan tudnám és mennyi idő még látszik is ebből valami! Aki tudja legyen kedves segíteni! :) Előre is köszönöm!

2013. nov. 12. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Otthon tudnád végezni a fegyencedzést, keress rá, töltsd le.

De a súlyzós edzés még jobb lenne a céljaid elérésére. Nem nevet ki senki a teremben, menj le nyugodtan, segítenek is, no para.

2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!