Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemzeti Sportot szoktatok...

Nemzeti Sportot szoktatok venni? Ez a régebbi Népsportnak az utódja?

Figyelt kérdés
Milyen napilapokat és hetilapokat szoktatok olvasni, és mi ezekről a véleményetek?

2013. okt. 15. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez a Népsport utódja. Nem rossz, szoktam olvasni.


Még Népszavát, Magyar Nemzetet olvasok néha a napilapok közül. A hetilapok közül a HVG-t, 168 órát szeretem.

2013. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ezek közül csak a hvg-t szoktam olvasni néha, mert most már eléggé felment az ára és nem is mindig van benne engem érdeklő dolog, de a Nemzeti Sportot szeretem, szoktam is venni többnyire mindennap. Viszont amit már nem annyira szeretek az a Blikk, hogy ebben miket írogatnak az valami rettenetes, szennylap. Mit gondoltok erről? Ki az aki rendszeresen olvassa és szereti is?
2013. okt. 16. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el könyvtárba, ott meg vannak a napi és hetilapok, szinte ingyen tudod olvasni! Én sem tudom megvenni pl. a National Geographic-ot vagy más drágább , színes lapokat.


Hát a Blikk az ponyva újság.

2013. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!