Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » The rock az új filmjére, a...

The rock az új filmjére, a Pain Gainra koxolta így ki magát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 11:47
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
nem tudom pont most hogy néz ki de már a halásos iramban 5 részben sem volt gyenge.
2013. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 csaba257 válasza:
0%
Mind koxolhasa magad nem termeszetes izom az.Majd meglasak a nagy koxosok abahagyak es kesz nekik csaladot nem tud alapitani mert elnoisedik ne azt nezd hogy mijen kemeny hanem hogy az natur vagy ijen fiszim faszam en kreatint szedtem megbantam mert volt par dolog miata de the rock nak sincs hatra gondolhatod hiaba legalais szteroid a szteroid az szteroid egyik baratom is szedte nallam 5 evel nagyob s nem lehet csaladja a csajnak kellet ultesenek spermat be bari a filmert csinalja akkor egesz eletebe csinalja te is nekifogsz gyurni na gyursz 3 4 hetet meguntam ok nem mert o penze csinalja latod de ne gondold hogy nincs hatasa
2013. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
100%

csaba ha csendbe maradtál volna bölcsebb lettél volna.

azt sem tudod mi fán teremnek a dolgok.

edzettél pár hónapot aztán úgy gondolod kisujjadban van minden információ.


egyébként meg tanulj meg írni mert az utolsó pár mondatodat el sem lehet olvasni,egy nagy katyvasz az egész.

én sem írok helyesen meg ez nem is helyresíró oldal de azért az már túlzás ami nálad megy.

2013. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Frontosa ***** válasza:
100%

Legális szteroid nincsen. Nem kellene a kretint összekeverni a szteroidokkal.

Üdv,

2013. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csaba b.zdmeg...
2013. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mind koxolhasa magad nem termeszetes izom az."

Koxolhasa? Vagy koxol hasa? Mindegy, sehogy sincs értelme. Az izom az mindig természetes, csak koxszal nagyobbra tud nőni.

Majd meglasak a nagy koxosok abahagyak es kesz nekik csaladot nem tud alapitani mert elnoisedik ne azt nezd hogy mijen kemeny hanem hogy az natur vagy ijen fiszim faszam

"en kreatint szedtem megbantam mert volt par dolog miata de the rock nak sincs hatra gondolhatod hiaba legalais szteroid a szteroid az szteroid"

Legális szteroid nincs, a kreatin az táplálék, nem szteroid. Semmi bajt nem okozhat, ha van bármi gond, az nem a kreatin miatt van(például nem tűvel kell a szem sarkába applikálni).

"egyik baratom is szedte nallam 5 evel nagyob s nem lehet csaladja a csajnak kellet ultesenek spermat be bari a filmert csinalja akkor egesz eletebe csinalja"

Most akkor a bárányokat is belekeverjük? A barátod csaját a bárány ejtette teherbe, ha jól értem. Mi az, hogy bari a filmért csinálja? Filmre veszitek, ahogy a bari megbúbolja a csajt? Érdekes... A haverod szteroidokat használt, nem a kreatin miatt nem lehet gyereke, és kellett a báránnyal elvégeztetni a piszkos munkát.

"te is nekifogsz gyurni na gyursz 3 4 hetet meguntam ok nem mert o penze csinalja latod de ne gondold hogy nincs hatasa"

Ennek aztán egyáltalán semmi értelme nincs. Az írásodból ítélve drogos vagy, és ha már drogozol, legalább használj tiszta anyagot.

2013. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csaba, jól sejtem, hogy te nem vagy magyar?
2013. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, hogy ez a csaba gyerek itt már "megbánta" hogy szedett kreatint, a saját kérdésében meg most akar 300 db tabit beszedni, szóval egy idegesítő hazudozós unatkozó kamugép...
2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D:D:DD: jót nevettem csaba for president
2013. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm csaba válaszát, így már világos minden! :D :D
2013. febr. 27. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!