Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec 100% whey protein...

Scitec 100% whey protein Prfessionallel van valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
jó, rossz
2012. jún. 11. 20:49
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
nekem cska azért lenne furcsa mert itt Debrecenbe nagy a Scitec mozgalom csak mindenki a sima Whey proteinnel van megáldva én meg nem akarom az aszpartá mot magamba tömni, ez meg aszpartám mentes
2012. jún. 11. 21:31
 12/47 anonim ***** válasza:

Nem, te zseniális fiatalember, hanem azt, hogy a mezei júzer kb csak ezt a terméket ismeri. Na meg a jumbót. A Szentkettősség.


Azt meg mondjuk végképp ki nem találtam volna, hogy a lehetséges minőségjelzők a "jó" és a "rossz"...

2012. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Hannibal, kérdező: csak poénkodtunk, mindenhol nagy a Scitec mánia.
2012. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
jó, rosszt nyilvűn nem ennyit vártam volna h irjatok mert azzal körülbelül kitörölhetem. mivel a kérdés úgy szól h van-e valami tapasztalat , nyílván a jó és rossz tapasztalatokra lettem volna kiváncsi.
2012. jún. 11. 21:37
 15/47 anonim ***** válasza:

De mit vársz egy sima proteintől? Ez csak kaja nem csodaszer.

Jól oldódik, jók az ízek, megfelelő az összetétel szerintem, de drága. Vannak jobbak olcsóbban.

2012. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
tipikus retek magyar társadalom.... ahol zavarják, ha kérdeznek, igen szétnéztem, de normális fogyasztótól véleményt nem láttam. köszönöm válaszotokat. de én még mindig úgy tudom h ez egy olyan oldal ahol lehet kérdezni.
2012. jún. 11. 21:47
 17/47 A kérdező kommentje:

Monteznek:


Nyilván tudom h nem csodaszer, nem lesz tőle 60as karom fogyni se fogok tőle, ha nincs normális edzéstervem és étrendem. ennyire ostoba még nem vagyok..csak mint táplálékkiegészítőt kérdeztem hogy milyen az embereknél, gyakorlatban.

2012. jún. 11. 21:49
 18/47 Hannnibal ***** válasza:
nem azzal van a baj hogy kérdezel,kérdeztél megkaptad a válaszokat,de itt nem lehet nagyon mit írni mégis milyen válaszra számítottál???
2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Normális válaszra számitottam, leirtátok gondataitokat, oksi kérdeztem az eredményét hogy mi lenne ha én ezt abbahagynám. Szerintem nem érdemeltem ki SEMMIVEL hogy olyan alpári módon irj nekem mint ahogy azt az előzőben tetted Hannibal...
2012. jún. 11. 21:52
 20/47 A kérdező kommentje:

még haolyat irtam volna h "NAAAA de mégisss valamit mondjatok már ", "és még valami?", " csak olyanoktól kérdeztem akik szedték"


nyilván akkor jogos lenne

2012. jún. 11. 21:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!