Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosterol 250, Meta anabolon...

Testosterol 250, Meta anabolon, Biosterol növénykivonatok?

Figyelt kérdés
Ezek tényleg növénykivonatok és semmit nem piszkélnak bele a hormonháztartásba? Mert azt írják h ezek nem szteroidok, legálisak. Mennyit tudtok ezekről?
2011. nov. 16. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
ezek olyan hatástalan szemetek, amiket úgy neveznek el, mintha koksz lenne. ezért a sok isióta megveszi, aki meló nélkül akar izmosodni, de fél a rendes koksz mellékhatásaitól.
2011. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
Én használtam a Biosterolt és a testerol 250 et közel 4 hónapig. Összességében kellemes csalódás volt, közel 2 kilót híztam és nagyon megugrott a teljesítményem is. Viszont a 4 hónapban már nem éreztem fejlődést. Természetesen rengeteg fehérjét ettem mellé. A szteroidokat szerintem kerüld el!!!
2012. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Faragó Tamás válasza:

Ezekről a termékekről annyit kell tudni, hogy növényi hatóanyagokból állnak és a szervezet természetes tesztoszteron termelését fokozza. De ezt a gyártó honlapján is lehet olvasni www.megabol.pl

Itthon nem annyira elterjed, nem sok információt lehet róla találni, de egy Osztrák barátom évek óta használja, külföldön sokkal népszerűbb mint itthon.

2012. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

kedves 2.

4 hónapig szedted és rengeteg fehérjét ettél mellé. 2 kiló jött fel. ez a 2 kiló szerintem a normális kajálásnak tudható be. egyébként nagyon kevés a 2 kiló 4 hónap alatt. hacsak nem vagy profi, aki már a határait feszegeti és a 2 kiló izom is nagy eredmény.

én king kreatinnal, 5 éves edzésmulttal 2 hónap alatt 4 kiló tiszta izmot építettem (természetesen kaja 100%os volt)

2012. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3# az mar regen rossz hogy lengyel. Toluk semmi olyat ami a szervezetbe kerul. Ocska semmirekellok a szemetet hozzak ide be.
2018. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!