Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudtok nekem segíteni?

Hogyan tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK!


Végső elkeseredettségemben fordulok hozzátok. Izmos akarok lenni - nem mások, hanem magam miatt, azért, hogy megfeleljek magamnak, hogy ha a tükörbe nézek, ne köpjem le magamat, hanem elmosolyodjak és azt mondjam: ez már igen!


55 kg vagyok. Az anyagcserémért a lányok ölni tudnának, mert gyors. Bármennyit eszek, három-négy óra múlva "távozik". Nem vagyok anorexiás, és nem vagyok hajlandó belenyugodni abba, hogy ilyen vékony vagyok.


Kondi terembe nem AKAROK elmenni (hogy miért nem, ha kell, részletezem). Tudom, hogy sokan már itt leugatnátok a fejemet, hogy: ha nem akarok, mi a francért írok, de kérlek benneteket, értsetek meg engem... ne akarok eljárni konditerembe, de nem is akarok ilyen vékony maradni, viszont az emésztésem meg gyors... kérlek benneteket, segítsetek nekem!


2011. máj. 26. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

mark86


részletezd hogy miért nem kérlek...

2011. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Részletezem:


Nincs önbizalmam! Végig megyek az utcán, és mindenki megnéz engem. De nem úgy, ahogyan "nézd, egy ember"-t, hanem konkrétan megnéznek rajtam valamit, és nem tudom, mit! Vékonyságom miatt nem kevesen melegnek csúfoltak, és egyszerűen már nem akarok emberek közé menni.


Igen, most lehet engem antiszockónak nevezni, de az igazság az, hogy depressziós vagyok, meg emberközelségi problémákkal szenvedek.


Kérlek benneteket, ne hurrogjatok le, de ez az igazság... ezért nem akarok emberek közé menni... :'-(

2011. máj. 26. 16:46
 3/9 anonim válasza:
Végezz otthon gyakorlatokat! Súlyzóval otthon is tudsz erősíteni... Lábra is ha végzel gyakorlatokat és használsz bokasúlyt, jobban erősít. Hasra hasizom gyakorlatok,és a többi izomzatra is vannak gyakorlatok,van, ami szálkásít és van, ami izomtömeget növel. Nézzél interneten videókat,vagy vegyél ilyen kazettát/dvd-t. De csomó feladatot találsz interneten,ha rákeresel...Vannak nagyon jó gyakorlatok,nem feltétlen kell hozzá konditerem, szerintem...
2011. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mark86


szálkásítás és tömegnövelés között az étrend a különbség és hogy végzel-e aerob mozgást!

kérdezőnek:nem ide tartozik de ez a véleményem:

ha így érzed magad,és a testeden próbálsz változtatni nem a jellemeden, elbuktál! ne akarj már megfelelni senkinek!

nem tud senki lenézni! csak az, akinek lehetőséget adsz rá vagy számít a véleménye! én akkora nyomorék voltam hogy azt el se tudod képzelni! nem mertem felhívni valakit telefonon hogy érdeklődjek valami után,satnya gyökér voltam és úgy éreztem magam mint te,de ezt csak magadnak képzeled be. MINDENKI LESZ.RJA hogy nézel ki mivel nem ez a lényeg! ha megyek az utcán és pofára esek 200ember között,NEM ÉRDEKEL! nem égek senki előtt mert ettől még ugyan az az ember vagyok(kik azok?aranyat sz.rnak?)! max a barátnőmmel röhögünk egyet és ennyi! azt hiába mondod hogy magadnak akarsz megfelelni,mert mások miatt köpnéd le szívesen a tükröt! ha nem adnál mások véleményére lemennél terembe(ahol senkit sem érdekel hány kiló vagy),ott még meg is ismerkedhetnél normális emberekkel akik segítenének,motiválnának!

hízás:a kajádon múlik minden! rengeteg rizs,krumpli,zabpehely,tojás,húsok,túró,hal és zöldségek! napi 6-7étkezés! ha mégsem tudsz erőt venni magadon akkor fekvenyomó pad,guggolókeret,állítható kézisúlyzók és rengeteg tárcsa a minimum(nem lenne olcsó) ezért én mindenképpen az edzőtermet ajánlom!

ne sajnáld magad,ha nekem és itt még sok-sok embernek sikerült,neked is fog! senki sem 90kilós izomkolosszus volt mikor elkezdett edzeni! de első dolog a gondolkodásmód váltás,mert az életben nem az izmok számítanak,sem a szépség,vagy a fullos ruhák! EMBERNEK KELL LENNI=határozott,céltudatos,becsületes embernek aki saját maga irányítja életét!

Sok sikert!

2011. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag GYORS /viszonylag!/ eredményt akarsz elérni, és nincs otthon minimum két egykezes és egy kétkezes szerelhető súlyzód, padod, akkor csak fekvővel, húzódzkodással tudod nyomni, és azzal jóval tovább tart kimunkálni egy testet /megfelelő tápanyagbevitel mellett/


Következő a megfelelő tápnanyagbevitel:

Neked 110g fehérje és 400-500 g szénhidrát kell, hogy fejlődj. Ez nem sok, viszonylag olcsón ki lehet hozni.


Terembe nemakorjárni, keine önbizalom:


Nekem sincs túl sok. Egyszerűen erőt kell venni magadon. Hidd el tudom mit beszélek, nekem is voltak önbizalomproblémáim /vannak is/


Milyen akarsz lenni? Kislány? B*zi? Nem, hanem FÉRFI. Akkor legyél férfi, és támadd meg a súlyokat!!!!!!

2011. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hidd el a terembe kb keresztbe fogják sz@rni 3x, hogy lent vagy-e.

Én sem nézem, h nézdmá új gyerek jött, mert nem igazán tud érdekelni más edzése, ahogyan másokat sem érdekel.

Viszont, ha eredményt akarsz elérni, akkor muszáj lesz terembe járni.


Az, hogy téged néznek sztem full nem igaz, max te érzed úgy.


Ahhoz, h kib@szd magad kell normális kaja. Napi sztem 200 gramm protein, és 600 gramm minőségi ch simán mehet neked, lehet elkezdesz zsírosodni, akkor ch-ból vegyél vissza. De hamar fogsz nagyot fejlődni így. Soknak tűnhet, de írtad, h képtelen vagy hízni, na így tuti fogsz. Mellé súlyzós edzés, és kb fél év alatt lesz látszatja.

2011. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Amit Mark írt, azt bizony olvasd el párszor, mert nagyon igaz!

Amit a hízás érdekében tehetsz, az pedig kb az, amit Csakegyuser írt: 200g fehérje 600g CH és EDDZ!

Pár éve én is még 55-58 kiló voltam (bár nekem volt önbizalmam) most 80 kg vagyok alacsony testzsírral.

Hol laksz egyébként?

2011. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát fú... :) Köszi a válaszokat. Volt, amiken jót derültem, de csak azért, mert olyan jók voltam, semmi negatív :) Tényleg MOST lett elegem mindenből, és elterveztem, most már csak azért is megizmosodok, a k*rv* életbe!!


És igen, FÉRFI akarok lenni, és még ha gyors is az anyagcserém, akkor is addig tömöm majd magam kajával, míg rosszul nem leszek :-D


Tényleg köszönöm megértéseteket és a segítségeteket. Remélem sikerülni fog minden. Úgy érzem, ha izmos leszek, megváltozik az életem is... máshogyan fogok látni dolgokat... szerintem.


Még egyszer: köszönök mindent!

2011. máj. 27. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát az elhatározás megvan, márcsak nyomni kell!!!!!!!!

Egyet jegyezz meg: Az eredmény marha lassan fog jönni. Légy türelemmel.

2011. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!