Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg kreatint venni?

Mennyire éri meg kreatint venni?

Figyelt kérdés
Étrend rendben. Szedek tejsavó proteint. Heti 5x edzek. Kreatin sokat segítene a fejlődésben? Mi a véleményteek a kreatin hatásáról? /Kúrába szedném/
2010. dec. 18. 19:16
1 2
 1/11 Clem ***** válasza:
Szerintem sokat segít...monohidrat(ez íztelen) vagy ethylester(ennek iszonyatos íze van de jó!:) ami bevált nekünk!
2010. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vitamin, BCAA, L-Glutamin hol marad?
2010. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Clem ***** válasza:

Csak a kreatint kérdezte...!:)

De azok sem ártanak..

2010. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják mindenkinek más,hogy hat e vagy nem,Nekem hatott amit ráírtak a dobozára erő,ismétlésszám.,súlynövekedés az nálam elég pontosan stimmelt %-ban 1-2% eltéréssel stimmelt is az igért eredményel.

Én valami egyszerű márkájú creatine vettem utoljára monohidratot tökéletesen bevált,de szőlőcukorral fogyasztottam.

Szőlőcukor nélkül ne szedj tiszta monohidratot próbáltam nem hatott amíg nem ettem mellé szőlő cukrot és a feltöltő fázist is csináld vele végig az előírt módon a neten találsz erről sok infót pl itt : [link]


A Tényleg pontosan kell szedni és nem szabd mellette koffeint fogyasztani,akkor tényleg hat,de ha nem szeded megfelelően akkor semmit sem ér szinte.

Egyébként a hatása 3-4 napon belül erezhető és ha jól csinálod akkor észre is fogod venni.

Én a port kanállal a számba tettem majd vízzel öblítettem a cukrot is ugyanígy,nem kell a feloldással sokat vacakolni.

A feltöltést ne vidd túlzásba mert annak egy jó fosás lesz a vége.

Másrészt szerintem az a leghatékonyabb ha bekevered a napi adagod egy üvegben szőlőcukorral és azt iszogatod a nap folyamán,minden gram kreatinhoz egy deci vizet is adj.

Ezek az én tapasztalataim remélem segítettem.

Ja még annyi,hogy a bioteches szölőízű creatine hihetetlen finom szerintem,már ha szereted a piros szőlőt talán még jobb is mint az igazi szűlő.

2010. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lettem volna teljesen egyértelmű:

Ezt a túladagolásra értettem"A feltöltést ne vidd túlzásba mert annak egy jó fosás lesz a vége."


Ezt pedig a feltöltő fázisra:"Másrészt szerintem az a leghatékonyabb ha bekevered a napi adagod egy üvegben szőlőcukorral és azt iszogatod a nap folyamán,minden gram kreatinhoz egy deci vizet is adj. "

Később nem kell egész nap ezt szlapálni egyébként én italport is szoktam hozzá keverni.

2010. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Clem ***** válasza:

patyoakiraly !


Van a leírásodban 1-2 dolog amit nem ajánlatos betartani...:

-a BioTech-es szőlős creatin finom..gondolom itt a pezsgőtablettára gondolsz(?)- ezzel az a gond hogy NAGYON kevés benne a hatóanyag..még szinten tartásnak is kevés..és DRÁGA-nem éri meg!

-Nem SZABAD előre feloldani a creatin port és nap közben azt iszogatni...nem véletlenül nem terjedtek el a folyékony kreatinok...ugyanis a creatint nem tudják folyékony állapotban sokáig stabilizálni és lebomlik..a palackban amibe előre bekeverted!!!

Bekeverés után rövid időn belül el kell fogyasztani bő folyadékkal amibe lehet fehérje is de főleg ajánlott egy kis szénhidrát...pl.: már az is jó ha narancslével iszod meg!

2010. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amíg gyúrsz addig jó, de ha leálsz úgy lelötyyedsz hogy szinte folyós leszel tőle!!! :D
2010. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Clem

Nekem működött így azért javasoltam.

És sokkal jobban érzetette a hatását,másrészt nem biztos,hogy fél óra alatt lebomlik a vízben vagy,2-3 óra alatt,az,hogy ital formában nem tudták stabilizálni hónapokra míg a raktárban és boltok polcain hever,attól nem biztos,hogy 10-12 órát nem bír ki a kreatin.

Másrészről,ha mutatsz egy tanulmányt a kreatine bomlási sebességéről a csapvízben ami alátámasztja az állításodat ilyen rövid időtartamra,akkor elfogadom,hogy csak képzelődtem és nem is hatott nekem így gyorsabban a feltöltő fázis alatt.


Igen a pezsgőtablettára gondoltam 1300 forintért vettem egy dobozt és 10 darab volt benne ha jól emlékszem tablettánként 5 gram kreatinnal ami szintentertásra tökéletes szerintem,mivel ha jól emlékszem 5 gram az egyszerre elfogyaszható ajánlott menyiség ami tud hasznosulni.

Abban nem vitatkozok,hogy nem a legolcsóbb megoldás de tényleg finom eltalálták az ízét nagyon.

2010. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Clem ***** válasza:

Nem kötekedés képen de...nézd meg mennyi kreatin van a pezsgőtabiban..:

[link]

1,7 gr tablettánként..!:( -nem 5...!!!

Tanulmányt nem fogok keresgetni a kreatin lebomlásáról..de hidd el frissen keverve jobb..!;-)

2010. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na jó tényleg rosszul emlékeztem a pezsgőtabira.

Mondjuk csak 2 dobozzal szedtem és az is rég volt.

2010. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!