Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire diszkriminatív ez a...

Mennyire diszkriminatív ez a módszer egy csoportos órára történő jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
Online felületen lehet bejelentkezni, az oktató is ott tud bárkit felvenni. Két hónappal ezelőtt foglaltam be , amikor még 1/10 volt a létszám, azaz én voltam az első foglaló l. Tegnap írt az edző ,hogy valakit elfelejtett beírni és nagy gond lenne -e , ha néznénk nekem másik időpontot. Természetesen én nem vagyok törzsgárda tag, de....!

máj. 6. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Lépj ki . Aki már az elején megbízhatatlan, annak már nálam lőttek.
máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy megbízhatatlan ?! Arról van szó ,hogy én nem járok oda állandóan, tehát rendszeresen . Ha pedig nem tudok menni, lemondom 2 nappal előtte, ahogy a szabályzatban van. Szóval miről is kvartyogsz itt????
máj. 6. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Szolsz hogy igen, nagy baj lenne
máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bolond vagy kérdező? Az edzőre értette az első, hogy megbízhatatlan, nem rád…

Alapvetően nem elegáns, aki időben jelentkezett, az bent van és kész, nincs apelláta. Ettől függetlenül azért valamennyire helyzetfüggő is. Ez így egyelőre csak egy kérdés az edző részéről. Ha erre te azt mondod, hogy bocs, de nem érsz rá máskor, és az edző erre azt mondja, hogy semmi gond, csak egy kérdés volt, akkor szerintem rendben van. Gond akkor van, ha kategorikusan kijelenti, hogy vagy másik időpontot választasz, vagy ne gyere.

máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. igen, csak normális helyen nem kivételeznek és foglalási sorrendben mondják vissza. itt az a gáz , hogy miért pont az én helyemre akarja betenni. Azért mert van egy kedvenc társasága.
máj. 6. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez a kérdés, hogy visszavonta-e? Az valóban elfogadhatatlan lenne, de megkérdezni, hogy benne lennél-e alternatív időpontban, szerintem belefér. Ha nem vagy benne, hát nem vagy benne, akkor nincs mese, te voltál ott előbb, úgy jogos, ha tied a hely.

Az sem derül ki, hogy téged kérdezett-e meg először, lehet az is, hogy fordított érkezési sorrendben már mindenki mást végigkérdezett. Ezért írtam, hogy nem mindegyek a körülmények.

máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb helyen egyébként ilyen esetben megemelik 1-el a max létszámot, és kész.
máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!