Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kerek, nagy...

Hogy tudnék kerek, nagy popsit magamnak?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem edzeni , van gumiszalagom van kézi súlyzóm is azok 2 kilósok, tudom nem sok, de az elejèn szerintem megteszi. Ahogy olvastam idővel kell növelni a súlyokat,majd szeretnèk edzőterembe menni is. Egy alap edzèstervet szeretnèk aminek lesz is eredmènye. Az ètrend is fontos. Mennyi fehèrjèt vigyek be a szervezetembe egy nap ? És mikor kezdjek nagyobb súlyokkal edzeni?

márc. 25. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alap dolgok rólad? Cm, kg, nem. Enélkül nem lehet érdemben mondani semmit.
márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Otthon egy gumiszalaggal és 2 kilós kézisúlyzókkal tényleges eredményeket nem lehet elérni, pláne nem alsótest tekintetében, úgyhogy ha valódi céljaid vannak, akkor irány a konditerem, mellette pedig ismerkedj meg a kalóriaszámolás és a sporttáplálkozás fogalmával. Fehérjéből pedig valahol 1,5-2,0 g/tskg között van ideális bevitel.
márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hová halad ez a világ? Minden nő hatalmas izmos feneket akar. Pedig szerintem ritka undorító látvány😐
márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
54%

3-as

Szerintem neked kisebbségi izlésed van ott divat a pálca lapos szoknyás nő ideál

márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Szex

Szextol no a fenek

Egy kemenyebb hosszabb menet nem hiaba faraszto meg izom gorcsolo

Azt nemtudod feladni se meg ott a motivacio hogy kemenyebben nyomd


Mozgatja a farizmot a combot a torzsrt


Kaloriat is tudsz vele egetni gyorsitja a szívverést jot tesz az errendszernek


Hormonalisan is tamogat es stresszoldo melyek megint segitenek a jobb testalkat eleresehez

márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennél jobb tippet ne akarj
márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Napi 30-40perc vagy minden masnap

Mar komoly tornanak felel meg

márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 Milyen kisebbségről beszélsz? Nem mondtam, hogy a kicsi a legszebb, hanem a közepes, átlagos méret ami nem akkora mint egy ház, és kerek, formás.
márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Guggolás és szumó felhúzás hetente 2x. (pl.: hétfőn és csütörtökön) YouTube-on találsz hozzá bemutató videókat. (high bar squat, sumo deadlift) Először kezdd el a két gyakorlatot 2-2 sorozattal. Kezdetnek akkora súllyal csináld, amivel minimum 8 ismétlést meg tudsz csinálni. Idővel érezni fogod, ha már készen állsz több sorozatot csinálni.
márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Lepontozzatok az egyetlen jo valaszt

1perces brigad

márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!