Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni edzeni...

Karina31 kérdése:

Elszeretnék kezdeni edzeni hogy izmosodjak de nem tudom hogy mit egyek és hogy mennyit?

Figyelt kérdés
Légyszíves értelmetlen válaszokkal legyek megkímélve. :)

márc. 22. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Kalória kalkulátor megmondja mennyit egyel

Enni érdemes egészségesebb dolgokat neha belefér olyan is ami kevésbé az

Lenyeg legyen meg az adott kalória. Es nem art ha feherjes dolgokat is eszel mint pl a hús tojas

Keruld a cukros eteleket meg az ilyen gyors felszivodasuakat.


Fontos hogy megfelelő legyen az edzés is, ha valaki túl sokat edz nemtud regeneralodni izmor epiteni hiaba van kaloria többletbe ugyan úgy erdemes fogyasnal is mozogni hogy a test érezze hogy izomra szuksege van ergo zsirt kell bontania hogy legyen eleg energia.

Először erdemes kicsit noni mozogni hogy legyen egy adott izomzat es kalória igénye a testednek hogy ne ugy jarj hogy a tested a keves kaloria bevitrl hatasara az alap eletben kezd el spórolni amivel erezheted hogy faradtabb vagy es kevesebb erőd meg mas hátrányai is lehetnek, ugyanis a szervunknek.is kaloria kell a működéshez.

márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Étkezést pedig ne vedd tul szigorúan mert megunod, próbáld ugy hogy hosszú távon fenntartható legyen
márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Én ajánlom neked az S-Budget mozzarella sajtját.

Az egyik legolcsóbb és leggyomorkimélőbb fehérje.

Ha márkásat akarsz, akkor nem az S-Budget.

Nővérem boxol, ő nagyon szereti.

márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

A orvosi meg kutatasos dolgoknak sosem hiszek mindig mas gyakorlatban meg csak x emberen teszteltek sokszor nem is olyan nagy szamu meg ugyan azon helyen.

Ugy az edzesnel is igy van sajnos amit mond az elmelet nem egyenlo a gyakorlattal

Meg mindig kitalalnak valami ujat es kiderul hogy amit elotte mondtak mar total nem egyezik vele vagyis ido kozbe sosem tudod mikor kinek volt igaza/mind igaz csak tobb fele ember van es mashogy mukodnek

Erdemes kiprobalni dolgokat majd latod mi vallik be.

márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Azért hasznosak tudnak lenni, ha jól tudod őket kezelni. Ami X emberen működik, az jó eséllyel fog máson is, az viszont tényleg baromság, hogy csak tanulmányokra hivatkozunk, mert 1. nem én vettem részt a tanulmányban, így rám ez nem releváns, 2. a legtöbb tanulmány edzetlen embereken kísérletezget.
márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!