Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg semmi mód nincs a...

Tényleg semmi mód nincs a vádli méretének csökkentésére?

Figyelt kérdés
Még amikor alacsony volt a testzsír százalékom,akkor is baromi vastag vádlim volt ahhoz képest,hogy milyen vékony voltam :( És ráadásul izmos, eres is,pedig nem nagy súlyos gyakorlatokat végeztem. Segíthet bármi? Mi lenne,ha nem edzenék,csak nyújtást/jógát csinálnék? Vagy vannak ezek az uh meg radiofrekvenciás gépek szépségszalonokban,az jó lehet?
2023. febr. 5. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
de,kardioz egész nap és ne egyél semmit
2023. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan ezt is csináltam. A kardio a futás,aerobic,szobabicikli volt. Mindenem szép szálkás lett,pont amilyet akartam. De a vádlim az olyan volt,mint egy focistának.
2023. febr. 5. 23:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez akkor adottság, örülj neki.
2023. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem örülök:( Gondolhatod,hogy néz ki magassarkúban. És ráadásul a bokám is vékony,a térdem is,a combom is,visszerem sincs, egyszerűen nem értem,miért ilyen. Már a műtéten is gondolkodtam,de attól félek,mert ez elég kényes rész.
2023. febr. 6. 00:18
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor a többi testrészt kell felhozni hozzá hogy ne tűnjön ki és meg legyen az arány
2023. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A nőknél ez általában pszichés, ha csak egy testrészükkel elégedetlenek.
2023. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gonddal küzdök, vékony lány vagyok, a vádlim alapból kicsit nagyobb, izmosabb volt, majd elkezdtem sportolni, ettől még nagyobb, izmosabb, férfiasabb lett. Kardióval, nyújtással picit tudtam szálkásítani rajta, de a számomra ideális méretűre nem lehet csökkenteni, mivel ez genetika. Így inkább öltözködéssel próbálom összhangba hozni a többi részemmel.
2023. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Őrület :)

Kérdező, valamint kedves 7-es hozzászóló.. Ha tudnátok, hogy hány pasinak tetszik halálosan a szép íves, izmos vádli, vékony -sportos testalkatú nőn, meglepődnétek... :)

Higgyétek el, gyönyörű! :)

2023. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és gondolom az a hatalmas vádli egy 15cmes vádli,bár igaz ha a többi végtag meg 6cm átmérőjű akkor aránytalan
2023. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én duci voltam, amint lefogytam látványosan a vádlimból is lejött. Talán a futás is segít
2023. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!