Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenék formálás szempontjából...

Fenék formálás szempontjából melyik csoportos edzes a legmegfelelobb?

Figyelt kérdés

Két hely van, ahova járhatnék csoportos órára. Az alap, sulyzós edzés mindegyiknél meg van, annyi különbséggel, hogy az egyiknél ketlebellel edzenek, másiknál rúddal a csoportos sulyzos edzéseken.A rudas edzesnel több kilót megtudok mozgatni, de külön más órára nem igazan tudok járni azon kívül, mert mellette valamilyen kardió jellegűre is akarok járni. Másik ahol voltam már nem új, ketlebelles óra mellett volt úgynevezett jumping fitness, amit kardio ként jobban tudtam hasznosítani.

Melyikkel fejlődnek jobban. Fenek noveles, formasodas a cél. Sajnos személyi edző re nincs pénzem, és már régebb óta benne vagyok az edzésben. Sokat edzettem konditerembe, de egyedul sokszor volt hogy valami pl megfajdult, ndm úgy ment.

Csoportos edzéseket jobban szeretem.

Mindkettőnél alakformalo, és külön fenék edzések is vannak.

Hot iron is van. Ahol jól éreztem magam inkább megizzadtam, de úgy nagykn nem éreztem higy megdolgoztattam magam(ezek voltak a ketlebelles órák), aa másik helyen egy próba napot voltam ilyen rudas, zenés, majdnem hogy már ez is kicsit kardió jellegű edzés nagyobb súllyal. Ezen az egy alkalmon viszont meg sem izzadtam, de sokkal jobban éreztem.

Melyiket tanácsolják?



#fenékformálás #Csoposedzes #Fenek növelés
2021. aug. 8. 04:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!